Ťažkosti s dýchaním v tehotenstve

nikolka_st
26. feb 2022

Ahojte mamičky , mala niekto problém s dýchaním v tehotenstve ? Túto noc som skoro nespala nič do včera mi nič nebolo prišlo náhle úplne som mala pocit že nemám vzduch strašne ťažko sa mi dýchalo stále som sa budila na to a dneška keď som sa zobudila tiež ale takto keď sedím alebo niečo stojím mi nič nieje som v 26tt 🙂

babyjune
26. feb 2022

Tiež to mavam v poslednom čase pri zaspavani, som v 25tt. Ale neviem, ako sa toho zbaviť...

diamond007
26. feb 2022

@nikolka_st skús si dať 3vankuse na noc, ja som inak spávať už nemohla, mala som pocit že to neudycham a roztrhne mi hlavu

lorin29
27. feb 2022

@nikolka_st ja som to začala mať v 3 trimestri a až tak ze som skončila na urgente a zistilo sa ze mi mala tlačila moc dohora lebo som ju mala hlavičkou otočenu dole už od 25tt cca 🙂

nikolka_st
autor
27. feb 2022

@babyjune Ja som zúfalá stoho lebo už druhu noc som nič nespala už neviem čo mám robiť ako mám ležať pomaly po sediacky spím uz

nikolka_st
autor
27. feb 2022

@lorin29 Super ja som myslela že to na dnes prejde ale ako vidím nič túto noc som tiež nič nespala až ráno o 7 som zaspala že sa mi dalo dýchať a teraz nič nerobím len ležím na gauči a zas ťažko ja už neviem viem že mám astmu robi aj to ale nechápem

marianna235
28. jún 2022

@nikolka_st ahoj, mám ten istý problém a chcem sa spýtať,kedy a či ti to skončilo, som 24.tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre