Tehotenská nevoľnosť

engie203
19. dec 2016

Ahojte baby prosim Vas , ktorá by mi vedela pomocť a poradiť ja mam v noci strašne bolesti žaludla a napina ma na vracanie aj štyri krát cez noc naozaj neviem čo mam robit som asi už v osmom tyždni . Ďakujem za rady . Cez den je mi ako tak .

nivea777
19. dec 2016

@engie203 stym nic nespravis,treba vydrzat..su zeny ktore zvracaju celu tehu,dokonca aj pri porode

bienennest
19. dec 2016

@engie203 Asi ta sklamem, ale naozaj vela sa proti tomu urobit neda nakolko je to sposobene kolisanim hormonov. Niektore zeny na to reaguju velmi, ine zas vobec. Ja som pri oboch tehotenstvach trpela nevolnostami, ktore sa len tazko daju pomenovat ako ranne 🙂.. nakolko trvali od rana do vecera a to celych 6 mesiacov. V sebe som neudrzala vobec nic okrem cistej vody a trosku sucheho peciva jedeneho v malych porciach pocas dna. Nakoniec ma museli vyzivovat infuziami.
Vyskusala som hadam vsetko, co sa odporuca, vacsina toho to skor u mna zhorsila, takze zial naozaj zostava len cakat pokial to prestane. ber to optimisticky, statisticky su tehotenstva kde zena vela vracia len malokedy sprevadzane potratom a okrem toho aspon vela nepriberies pocas tehotenstva (ja som pribrala vdaka tejto nedobrovolnej diete len 9kg a tie boli hned po porode sup prec) takze budes kocka mamina 🙂.
ak by si si chcela precitat rady, je k tomu na nete vela clankov (napriklad tento-http://najmama.aktuality.sk/clanok/235785/aj-va...). Vyskusaj a uvidis, mozno ti nieco z toho pomoze. drzim palce

engie203
autor
19. dec 2016

Dakujem zea rady :D

cattleya22
19. dec 2016

@engie203 je tu mnoho tém s touto problematikou, prečítaj si ich....mne bolo zle cca do 16tt, potom sporadicky do 20tt. Dokonca som kvôli tomu skončila na PN. Pomohlo jesť často a málo, akonáhle som bola hladná alebo plná, išlo to von. Držím palce, síce je to náročné, ale prejde to 🙂

muska848
19. dec 2016

Je to individualne, ja som poctivo zvracala do 6. mesiaca. potom mi bolo zle vlastne este aj taky mesiac po porode, ale uz bez zvracania... treba si to len pretrpiet...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre