Tehotenské nevoľnosti v 6. týždni

19. jan 2022

Ahojte je tu niekto kto mával nevoľnosti večer? Som aktuálne 5tt3d a rano mi nič nieje ale večer cítim 😳 do kedy trvajú tie nevoľnosti kedy by sa to malo napraviť ?

lenuska9999
19. jan 2022

Ja som 15tt a mam celodenné nevoľnosti. Zvraciam a chudnem. A k tomu to nechutenstvo... to mam ale hlavne večer, to ťažko niečo dostanem do žalúdka.. neviem kedy sa to upraví, u každého je to inak. Vraj to zväčša na konci prvého trimestra prejde

ivka21
19. jan 2022

Myslím ze do 20teho týždňa, ja som mala celodenné ale v noci som mávala až kŕče bolestive žalúdka. Mne pomohlo magnézium na to.

cyberk
19. jan 2022

ja som mavala zasadne len vecer tiez do cca 15tt, akoze cez den ma sem tam naplo ale taka ta riadna nevolnost, krce boli od cca 18tej ...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nairia
19. jan 2022

mne byvalo vzdy navecer zle, ale trvalo to iba par tyzdnov a potom to preslo. pomahal mi zazvorovy caj, nie na litre, ale vecer salka este tepleho vychlipkat.

michaela789
20. jan 2022

Zle mi bývalo od rána do večera každý boží deň až do konca 6.mesiaca. Veľa šťastia 😁

sipopa
20. jan 2022

no presne, niektori to volaju ranne nevolnosti ale vedia potrapit aj cely den, takze najst si len nieco co ti pomoze od toho ulavit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre