Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehuľky astmatičky

tica
20. mar 2013

sú tu niejaké mamičky astmatičky ktoré brali spreje aj počas tehu? lebo dnes som navštívila lekára s tym že si idem po náplň do spreju doktor vedel od samého začiatku že som tehotná a ešte to vedel aj vtedy keď sme len tehu plánovali - dnes pri návšteve si dr všimol moje rastúce bruško a pozeral na nete či je ten sprey vhodný pre tehotné pri čom som sa ho to pýtala už na samom začiatku nič sa tam nedočítal že by nebol vhodný alebo niečo také tam nebolo napísané ale povedal mi aby som ten sprej obmedzila aby náhodou niejako neuškodilo bábu - no ale to mi povedal skoro pri konci tehu tak teraz som zostala zarazená a neviem čo si mám o tom myslieť :/ prečo mi to nepovedal na samom začiatku a až teraz?

marika131
21. mar 2013

ahoj, ja mam astmu diagnostikovanu cca od 19-tky.(teraz mam 37r) momentalne som v 27t. pri tretom dietati. nemala som s tym ziaden problem, no trosku pri porode druheho dietata som to nezvladala s dychom ale to mala vazila 4,5kg tak no comment..... spreje som brala vzdy, ale v tehotenstve mi zmenil davku na slabsiu. taktiez ich sama obmedzujem, pokial to zvladam nic neberiem, pri zhorseni beriem slabsiu verziu. taka moja skusenost. dufam ze ti poradi aj niekto iny. pa 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli