Test bledne, teplota je vysoko, menštruacia nechodí

srnka19
21. jan 2019

Pred tyzdnom mi meskala menstruacia, test bol pozitivny. Lekar mi predpísal progesterón (kvoli problemovemu predchádzajúcemu tehotenstvu, ktore nedopadlo dobre) , sono mi vsak naplanoval az vo februári. Dnes som si urobila len tak zo zvedavosti test a vysiel mi slabsi ako pred týždňom. Menstruaciu ani spinenie nemam.. mate skúsenost?

bejbineeecenko
21. jan 2019

@srnka19 bola to ta ista znacka testu?

bejbineeecenko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
srnka19
autor
21. jan 2019

Ano

miirabell
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bejbineeecenko
21. jan 2019

@miirabell ale s odstupom jedneho tyzdna by to uz nemalo hrat ziadnu ulohu kedy sa robil

srnka19
autor
21. jan 2019

@miirabell @bejbineeecenko test bol rovnaky, tento som si robila nie z ranneho mocu ale trochu neskôr. Viem ze test by mal silnieť. Teplota sa mozno drží umelo hore kvoli tým hormónom a ore ne sa mozno aj mensteuacia nespusta... neviem

19nikuska95
21. jan 2019

@srnka19 to ze je slabší môže byť aj tým ze hcg rýchlo stúpa a testy vraj zachytávajú len do určitej hodnoty.... Tak nestresuj, bud v kľude, stres mimiku nepomôže, krvacala si alebo spinila? Držím palce aby bolo bábo v poriadku, len sa zbytočne nestresuj a počkaj do sona 😘

bejbineeecenko
21. jan 2019

@srnka19 isto zavolaj lekarovi nech ti zoberie krv a zisti hcg ci je v norme pre dany tyzden....kedze si uz predtym mala nejaky problem s udrzanim tak by to nemal brat na lahku vahu....a budes vediet presne a nie sa stresovat nad odtienom druhej palicky....predsa krv toho prezradi viac

bejbineeecenko
21. jan 2019

@srnka19 mas foto tych testov?

bejbineeecenko
21. jan 2019

@19nikuska95 ale silne vzdy mozu byt asi tak ako ta kontrolna takze i ked rastie hcg musi byt minimalne rovnako intenzivna pokial uz jeho hodnota je vysoka tak ze uz test nema kde silnit ale je stale taky isty...ona pise ze bledne takze to rozhodne nie je dobre znamenie.....radsej sto krat ist zbytocne k dr ako neskoro....i ked priroda silnejsia

srnka19
autor
21. jan 2019

Fotky nemam, ale tu nejde o odtieň. Tento test bol slaby ako duch tri dni pred ms

bejbineeecenko
21. jan 2019

@srnka19 ktory ten posledny?

srnka19
autor
21. jan 2019
pininka
21. jan 2019

@srnka19 chápem že sa bojíš, ale podľa mňa je zbytočne si už neskôr robiť testy. Len sa vystrelujúca a to je horšie. Ak ti doktor dal už tabletky viac pre teba urobiť nemôže. Držím palce aby to bolo ok.

simonkaba
21. jan 2019

toto uz nerob, aj ja som sa takto vystrasila... v 5tt krasne dve silne ciarky, na druhy den rovnako ale na sono som mala ist az zaciatkom 8 tt, nejak sa mi ale za tyzden stratili na 2 dni priznaky tak som sa zlakla a urobila si 2 testy co som mala doma - jeden rovnakej znacky ako predtym, bol slabsi a druhy pepino ktory mi ukazal len ducha. to moc psychike nepomohlo 🙂 ale nastastie vsetko bolo v uplnom poriadku, takze to nemusi nic znamenat, hlavne sa nestresuj...
mne potom aj zasa zacalo byt zle tak som sa upokojila 🙂

19nikuska95
21. jan 2019

@bejbineeecenko samozrejme ze radšej ísť k. Lekárovi stokrát ako ani raz a lutovať ale ja som. Len písala ze nemá zmysel si robiť testy lebo aj je právd ato že ak je vysokánska koncentrácia hcg tak test už nezachytil a tým. Pádom duchu je. Len sa zbytočne vystresuje, ale ka sa niečo nezdá samozrejme ze by som šla na pohotovosť alebo ku svojmu, len ideja otozeeste tehu nemala asi potvrdene od lekára mala iba lieky na udržanie takže neviem ako by jej pomohli keď by povvedlaa že jej začali slabnut testy. Chcela som. Ju len aspoň trošku psychicky podporiť lebo aj kamoška sa to stalo ze robili neustále testy a ked už aj mali potvrdene tehu tak skúšali a prestali im ukazovať alebo len duchovali...... Pevne verím ze všetko dobre dopadne

seva22
21. jan 2019

Ja som zazila nieco podobne...v den meskajucej ms som si spravila test,druha ciarka bola slabsia...mala.s nakupene testy do zasoby,tak reku ze ich spotrebujem a spravila som si nasledujuce 4 dni kazde rano jeden a ciarka vobec nesilnela...ale nevystrasilo ma to,len prekvapilo,myslela.som si ze sa dockam 2 silnych kolajnic🙂 ale na tom vobec nezalezi,lebo moja slaba ciarka ma uz 36tyzdnov🙂

srnka19
autor
21. jan 2019

Dakujem za podporu. Volala som so sestričkou, povedala, nech si urobim este jeden test ráno. Ak vyjde negativny tak az potom ma zoberie lebo ze ak nekrvacam, nespinim, nemam boelsti, teplota je vysoko nemal by byt problém. Uf, no nevien, moc tomu nedavam... Najradšej by som isla na tu krv uz zajtra

19nikuska95
21. jan 2019

@srnka19 držím palce, dúfam ze to dobre dopadne, daj vedieť potom 😘 budeme na teba mysliet

mmoni89
21. jan 2019

@19nikuska95 no v tomto tyzdni este nirje hcg tak vysoke aby nezachytilo,ciarka by mala tmavnut.
@srnka19 podla mna by mala byt tmavsia-teda aspo ja sim to tak mala(mala som kupenych vela testov zbytocne lebo som neratala ze to vyjde na 1x tak som ich chcela minut)a mala som peknu postupku.Ale urcite to nieje dobry napad testovat lebo vobec nemusi byy itak ziadnt problem ale zbytocne sa vystresujes.ked nemas ine problemy tteba verit a netestovat.drzim palce

19nikuska95
21. jan 2019

@mmoni89 ako vieš v ktorom je tt? To nemá potvrdene a to ze jej krámy meškajú len teraz nemusí znamenať že je tehu iba odteraz, priateľov a teta mala krámy do 5mesiaca, čakala dvojičky ktoré sa narodili v poriadku a nevedela o tom ze je tehu, to je ťažko takto sa domnievať.... Najlepšie bude keď nám @srnka19 napíše že bola u Dr a oznámi nám dobre spravy ☺️ poprípade ju lekár vyvedie z omylu a tehu nepotvrdi, ale bude sa snažiť ďalej a o pár mesiacov nám pošle na foto krásne koľajnice 😊😊

srnka19
autor
21. jan 2019

Som nevydržala a urobila si este jeden digi test teraz, ukazal pozitivny ihned len nepoznam tieto testy... Ráno urobím este jeden pruzkovy a uz kaslem na to. Nemala som sa v tom zbytocne rýpať :/

arcanne2
21. jan 2019

@srnka19 nerob si už testy, mne tiež test slabol, dokonca som aj spinila a všetko bolo ok, som v 30tt. Zbytocne sa vystresujes

19nikuska95
21. jan 2019

@srnka19 no vidíš je krásne pozitívny, nestresuj sa nerobí to dobrotu, ja byt tebou nerobím už testy, držím palce aby bolo všetko v poriadku 😍😊

srnka19
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
srnka19
autor
21. jan 2019

Ďakujem baby, trochu som sa upokojila. Ten doobednajsi test mozno nebol v poriadku. Dufam ze bude všetko ok, musim vydrzat dlhe tri tyzdne na prvé sono.

bejbineeecenko
21. jan 2019

@srnka19 neni o com test je pekne pozitivny uz nic netestuj prosim ta a uzivaj tehu

bejbineeecenko
21. jan 2019

@srnka19 inak co to bolo za test co ti tak blbo ukazal?

srnka19
autor
21. jan 2019
gagik
21. jan 2019

@srnka19 ja mam podobnu skusenost,tiez som myslela ze je koniec,ale potom som sa docitala,ze pri velmi vysokych hodnotach hcg uz test vyzera byt paradoxne slabsi.treba sa poriadne napit a v zriedenom moci by mal byt test pekne silny.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre