Testy nifty - skúsenosti

13. máj 2024

Ahojte dievčatá chcela by som sa Vás opýtať, či máte niektorá skúsenosti s testami nifty? Sú tu rôzne témy a niekde sú pozitívne reakcie a niekde zase, že vyšli falošné pozitívne výsledky. Tak neviem, či sa oplatí do toho investovať. Ďakujem za každú skúsenosť

tinkavvv
13. máj 2024

Z nifty nevyjdu falosne pozitivne vysledky. Resp ak ano, tak je to mizive percento. Falosne pozitivne vychadzaju triple testy.
Ja odporucam v pripade, ze vies, ze by pripadny pozitivny vysledok mal nejaky vplyv na mozne prerusenie tehotenstva. Ak nie, tak zbytocne platit.

lubhomira
13. máj 2024

Ahoj, ja som si dávala robiť a bola som spokojná, veľmi skoro sme vďaka nim vedeli aj pohlavie 🙂 falošne pozitívne vychádzajú triple testy, v prípade Nifty je tam veľmi malá pravdepodobnosť ako píše kočka nado mnou.

autor
13. máj 2024

@tinkavvv áno práve preto si tie testy chcem dať urobiť, lebo viem, čo by pre mňa znamenal pozitívny výsledok 😔 preto si osobne myslím, že tie peniaze sú správne investované lebo takto by som bola na ihlách celé tehotenstvo, či je všetko v poriadku a takto to viem aspoň isto

laskonka_lasky
13. máj 2024

Ja mam nifty test pri obidvoch detoch. Najlepsie investovane peniaze. 🙂

kiki68
13. máj 2024

Ja som mala a dalsich vela kamosiek a kazdemu to vyslo tak, ako to aj bolo. Cize nikto nemal nic falosne pozit/ negat. To iste pohlavie, co vyslo, tak to sa narodilo

autor
13. máj 2024

Ďakujem Vám dievčatá za tieto skúsenosti a recenzie utvrdili ste ma len v Tom, že tie peniaze za to stoja

jablkovastrudla
13. máj 2024

Ja som si davala robit pri druhom synovi- kvoli veku a aby som sa cele tehotenstvo nebrala. Vedeli sme rovno aj pohlavie.

domcavesel
13. máj 2024

Ja som na testy nešla, výsledky zo sona mám v poriadku - vraj ako z knižky 🙏🏼🍀 tie peniažky investujem do dieťatka inakšie

sss777
13. máj 2024

Za mňa najlepšie investované peniaze, žiadne iné vyšetrenie nenahradí práve genetiku. Držím palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre