Tlak v oblasti pošvy a maternice v tehotenstve

ifhanka
14. aug 2013

ahojte, chcem vas poprosit skusenost mojom pripade som v 19.tt a mam tlak v oblasti posvi a maternice ... niekedy ma to prejde je mi fakt dobre a niekedy ma to zasa chyti aj pri moceni aj pri chodeni nema nikto skusenost z tym ? moc mam v poriadku vyter tak tiez. dakujem

ivulik2311
17. júl 2018

@tanag ano dost mi tvrdlo..v 37tt som bola aj ma pohotovosti uz aj pobalena, ale poslali ma domov ze mam brat nadalej magnezium. Lebo ako ma prepustili z nemocnice tak mi kazali brat 6 tbl denne..2 rano 2 na obed a 2 vecer..kolo 35tt mi uz povedal dr ze uz nemam brat aby som sa zacala otvarat atd no a potom mi zacalo riadne uz tvrdnut tak som musela zase brat tie tbl. Ale inak mi tvrdlo od dakeho 23tt

tanag
19. júl 2018

@ivulik2311 ja som bola na gynde , ze to mam stale cca rovnake...tak dufam, ze sa to nebude nejako velmi zhorsovat...dnes som bola aj na pohotovosti pre podozrenie na cystitidu....takze stle cosi 🙂 a uterogestan si nebrala? lebo jedna mi ho dala a druha vysadila..uz som z toho jelen :D

ivulik2311
19. júl 2018

@tanag nie nie len magznezium

tanag
21. júl 2018

@ivulik2311 prosím tá a bolesti krížov a nôh si nemala? Mna strašne boli nohy od stehien až lytok 3den,dúfam,že to nemá nič spoločne s otváraním a skracovanie krčka ďakujem

ivulik2311
22. júl 2018

@tanag krize ma boleli uz ku koncu len. A nohy vobec, len v noci ma neposluchali cca od 33tt. Koli noham som spavat nemohla co som ich mala nekludne, hadzalo mi nimi a potom som si to studovala ze je to syndrom nepokojnych noh. Uz som v noci az plakavala id zufalstva co som bola unavena ale nemohla som spat. To ma trapilo najviac, a aj palenie zahy. Fakt hrozne noci to boli tie posledne tyzdne

janka5879
27. okt 2018

Ahojte,dievcata😊Pripajam svoju skusenost.Ja som taketo tlaky zospodu (akoby ma nieco tlacilo)a unik mocu zacala pocitovat po opakovanom prekonani zapalu mocovych ciest.Vylakalo ma to,a tak som navstivila gyn.(vsetko OK),urologa.Ten ma odporucil na rehabilitacie pod dohladom odbornika smerujuce k spevneniu svalov panvoveho dna.Zacala som brat viac magnezia a mam pocit,ze sa to lepsi...Priznavam,ze svaly panvoveho dna som ani netusila,ze mam🤔a nikdy som ich predtym nespevnovala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre