• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tlak v pošve. Ćo to môže byť?

22. júla 2010 
dadi boze , to je hrozne....sak hej aj ja ako druhorodicka sa sledjem, maly sa hybe furt a cka sa mu neustale tak mam ako taku istotu...je to fakt smutne ked sa nieco take stane. :pensive:
ale aj tak je to take vselijake bo sa to moze stat zo sekundy na sekundu a utekat do nemocky bo jeden den necitim pohyby by bolo take cudne, ze akoze hystericke..tak by to urcite brali lekari...
joj boze chran od nas ,teda vsetkych buducich mamiciek....
23. apr 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne toto aktualne prezivam, som len v 26.tt a uz sa mi male tlaci dolu, tazko sa mi sada, citim ako keby som si sadala na nejaky kôl :frowning2: tiez ma boli lonova kost a niekedy mam aj tlak na konecnik, tak som cela vyklepana :( mam hlavne lezat, nic nezdvihat (neviem ako pri 17.mesacnej dcere :() a uzivat magnezium.
mali ste niektora taketo problemy uz takto skoro? vydrzali ste az do riadneho terminu porodu? Dik.
31. dec 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tlaky na posvu a obcas na konecnik asi tyzden, takze je to hodne skoro. v stredu idem k doktorke, tak sa opytam, ale som z toh odost nekludna. mala som to aj pri prvej dverke, ale az tak v 6 mesiaci, ona bola ulozena dost nizko, tak preto ... ale teraz sa bojim, ze babo ma cca 8 cm a uz citim tlaky :unamused: :pensive:
9. apr 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaj ahoj ako si dopadla u dokiho? ja mám tiež také tlaky v pošve a pri malej som to mala tiež ale až v 8. a v 9. mesiaci teraz sa mi to zdá skoro.
30. máj 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moniqe3 tie moje tlaky su sposobene krcovymi zilami, ktore mam na slabinach a aj na posve ... a minuly vikend sa mi vyhodila jedna uz aj na lytku ... takze musim nosit speci zdravotne pancuchy. tabletky nemam ziadne.
30. máj 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciaj ja mám tiež kŕčové žily ale iba na lýtkach a stehne.. a ako si to zistila, že máš aj tam kŕčové žily?
31. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@saudi ahoj..dnes som bola u lekarky a mam presne ten isty problem, aky si mala ty..mala sa mi tlaci dolu a lekarka mi predpisala magnezium. som v 29 tt. opytat, ako si dopadla ty, kedze uz mas po porode :slight_smile: vydrzala si do terminu?? a prebehlo to v pohode?? Dik
21. júl 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danka. nakoniec sa mi to postupom casu upravilo a uplne to preslo a vydrzala som presne na termin. maly vtedy asi moc rychlo narastol a nestihlo sa to tam dolu prisposobit. porod bol ok
21. júl 2010 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja mam daco podobne, strasny tlak dole akoby na krcok a tiez predtym lonova kost
dost to boli. ale som 13 dni prd porodom a som uzavreta, takze podla mna sa predcasneho porodu bat netreba

maly sa hodne hybe, tak mozno je to aj tym, ja ho citim skoro cely den a to vyrazne
22. júl 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok