Používame cookies. Viac informácií tu. OK
sevcikovaa
20. júl 2019

Skracuje sa krcok ...... pohotovost aby nebolo neskoro

bubli21
20. júl 2019

@sevcikovaa to vôbec nemusí byť to ....tiež som to mala v 18tt (okrem tvrdnutia bruška) to som nezaznamenala..a krčok mam krásny a neskracuje sa a je v poriadku ..;) netreba zbytočne strašiť nie sme lekári aby sme určili diagnostiku...Ak mas veľké bolesti určite choď na pohotovosť...ak nie skus zabehnúť v pondelok..ale určite na tvojom mieste už len kvoli tomu (ružovému výtoku) by som šla čo najskôr..držím moc palce
@alexandrasi

bubli21
20. júl 2019

@alexandrasi a neviem skadial si ale na tvojom mieste by som šla ,,Sanatórium Koch,, v Ba ...zaplatíš síce 50€ ale ver že stojí to za to urobia všetko dopodrobna

sevcikovaa
20. júl 2019

@bubli21 ja nestrasim....kazda sme ina...len varujem potratila som pred 3rokmi v 20tt...ja som nechcela na pohotovost ze sa len roztahujem preto občasné bolesti...potom bolo neskoro

bubli21
20. júl 2019

@sevcikovaa Aj ja som potratila ..ale za to nemusi každý..a diagnózy aby sme mi určovali je podla mna blbosť..mala by ísť na pohotvost a hotovo

zuzi0911
20. júl 2019

Určite pohotovosť už len koli tomu výtoku aj keď bol jednorazocy

alexandrasi
autor
20. júl 2019

@bubli21 akurat som prišla z pohotovosti, malý je v poriadku, akurát mam opuchnutu slezinu a zapal močových ciest... Ale dakujem 🙂)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli