• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tvrdnutie bruška v tehotenstve. Mám sa obávať?

8. septembra 2012 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. jan 2008 o 05:34 • hankaa
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
23. jan 2008 o 16:04 • digysa
@admin...preco je tato tema vlastne otvorena?
6. feb 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa zdá, že je načase tému obnoviť... potrebovala by som radu, čo s lekárom, ktorý nejako extra nerieši problémy v tehu..resp. ich zľahčuje.... mám problém už asi 2 týždne s pravidelným tvrdnutím brucha..sú dni lepšie sú dni horšie..niekedy sa mi kontrakciou stiahne len zo 2-3 x denne, niekedy mám 2 hodiny "rozcvičku" .. niekedy mi stačí, že sa len zohnem a ako sa vystriem, už to reaguje, ale najviac sa to objavuje k večeru, po celodennom zhone... Dr. mi na to len povedal, kúpte si magnézko a šetrite sa, čo som vedela aj bez neho, keďže už čakám 3. dieťatko.. a keď som sa sťažovala, že mi to veru asi veľmi nepomáha, len ma sprdol, či dodržujem kľudový režim..čo sa mi vidí z jeho strany trochu alibistický postup..ešte mi ani krčok nepozrel, či nepracuje... Samozrejme, že pri 2 deťoch dodržiavať lôžkový kľud je nereálne..akými argumentami sa môžem obrniť.? načo sa zamerať a načo dať pozor?
8. sep 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok