Únik plodovej vody, 33tt

memibebi
14. máj 2019

Ahojte som v 33tt a ráno som na nohavičkách objevila mokrú priehladnú tekutinu, nebol to výtok bolo toho viac a nevyzeralo ani nezapáchalo to ako moč tak som si vydedukovala, že ide asi o plodovú vodu... dala som si vložku a tá bola po nejakom čase vlhká napísala som sestričke z gynekológie a tá mi odpísala, že je to normaláne, že to je príprava na pôrod... môžete sa k tomu prosím vyjadriť ... ďakujem

ramona7
14. máj 2019

Ahoj, treba sledovať, keď to bude často, určite by som šla k lekárovi.

potomka
14. máj 2019

No neviem, ci by som mala cas to sledovat. Ja by som pre istotu sla k doktorovi hned lebo nikdy nevies, co sa moze stat, aby si nemala aj tesne pred porodom

soldi
14. máj 2019

ak chces mat istotu, chod na pohotovost vecer, urobia temesvaryho test ci je to ozaj voda. ale odtok vody som zazila tri krat a vzdy ked uz raz tiect zacala, tak neprestala

jaja23
14. máj 2019

@memibebi ja som to mala tiež, ale hneď som išla k doktorke, dala som jej vložku a ona to obliala tekutinou dakou a nebola zo plodová voda. Pre istotu treba ísť k doktorovi, môže, aj nemusí zo byť. Keď som už išla rodit, som to v noci mala intenzivne a na druhy deň mi praskla voda a išlo sa...

babi81
14. máj 2019

@memibebi pre istotu by som sla na pohotovost, tiez sa mi to stalo, nechali si ma na pozorovani a o 2dni sa narodila dcerka v 34tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre