V 7. týždni ešte nevidno plod a mám bolesti

14. apr 2020

Máte niekto skúsenost? Som tehotná, na prehliadke však gynekolog videl iba gestacny vak,bez plodu a to zajtra začínam 8.týždeň. Povedal,že ešte počkáme týždeň a potom prídem opäť na sono. Poobede ma však začalo brucho pobolievat, občas som mala až kŕče a našla som si trochu krvi. Zajtra idem k dr. Myslíte, že už je všetko stratené? Doktor mi naznačil, že v tom týždni by už mal byť plod a spominal mi potrat.

lucinka1988
14. apr 2020

Presne toto som zažila pred 2 týždňami, žiaľ, skončilo to samovoľným potratom. Najprv som začala špiniť, potom krvácať ako pri ms. Jediný rozdiel bol ten, že som nemala žiadne bolesti, iba miestami silne tlaky..

alice8mi
14. apr 2020

ahoj.nechcem ta strasit mojou skusenostou a velmi ti prajem aby si si rovnakou nepresla,ale mne tiez ani v 7tt nic nevideli,od 6tt som mala pravidelny slaby hnedy vytok,hcg velmi nizke a stupalo velmi pomalicky.....na prelome 7 a 8tt som doma zacala velmi krvacat,hospitalizovali ma a nakoniec islo o spontanny potrat po mimomatermicovom tehotenstve. nastastie to telo takto vyriesilo same bez zasahu a nemala som ziadne "poskodenie" vajcovodov co zvykne byt pri MT problemom

jaja8_9
14. apr 2020

Presne toto iste, v 8 tt iba gestacny vak bez plodu = zamlknuty potrat, už som mala aj zvýšenú teplotu krvacala som trochu ale skončilo to bohužiaľ kyretom... Dg missed abort 😕 snáď dopadnes lepšie držím palce 🙂

dollyzv
17. apr 2020

Nepíšeš aké máš dlhé cykly,alebo či vieš kedy bola ovu(potvrdená aspoň testom alebo bazalnou teplotou)...ak mavas pravidelný 28dnovy cyklus tak tam už veru velka nádej nie je,ale život vie prekvapiť..nebral ti krv na hcg či stúpa ako ma?

beatrixx123
26. apr 2020

Držím ty silno palce ja som si prešla tiež zamlčaným potratom krpca bolo pekne vidno aj srdiečko bola som v 6tt keď som prišla o 2 týždne na kontrolu tak bohužiaľ srdiečko nám už nebilo, 14+2 som podstúpila kyret keďže sme čakali na potrat ale nič sa nedialo 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre