V tehotenstve prekonaný Covid

janittta1
28. okt 2021

Ahojte bola som v 7tt ked som dostala covid, mala som snad všetky príznaky ake mohli byt..Ale chcem sa spýtať ci je tu niektorá tehotná a ako sa cíti po covide? Lebo ja som strasne ale strašne unavená stále a zadychana pri chôdzi, neviem ci to msm pripisovať tehotenstvu alebo covidu. Takáto lemra unavená som nikdy nebola, je fakt ze mam 37rokov ale žeby ma takto tehotenstvo unavivalo?

diaalex
28. okt 2021

@janittta1 čerstvo prekonaný covid v 37tt… stratila som čuch a chuť, do dnes ho nemám a som v 39tt… veľa nevladzem, ale to môže byt aj tým že idem za chvilku rodiť a doma mám 22m dcérku 🙂 inak vsetko ok 🙏

cloviecka
28. okt 2021

Ja som bola celý 1.trimester šialene unavená a to aj bez covidu😉

ivka21
28. okt 2021

@diaalex on ten čuch sa vracia postupne po mesiaci

diaalex
28. okt 2021

@ivka21 dúfam, lebo takto variť je hrozne

matkahelka
28. okt 2021

@janittta1 ja som tehotna 2x a v oboch tehotenstvach som v 1.trimestri bola schopna spat 24/7, co som bola taka neskutocne unavena. a skus si o tom nieco pogooglit, je to uplne normalny jav. cize tazko povedat, ci to suvisi s covidom.

janittta1
autor
29. okt 2021

@matkahelka mam uz 2deti ale takúto únavu som nezažila ani pri jednom.uz som v 13tt, myslela som ze to uz prejde po 1.trimestri no furt rovnako 😃

karollka21
29. okt 2021

@ivka21 niekomu nie. Dnes mám výročie presne 1 rok od testovania, a čuch stále nikde 🙄😔

ivka21
30. okt 2021

@karollka21 joj tak to ma mrzí v mojom okolí sa všetkým vrátil

vvrga1
1. nov 2021

@janittta1 ahoj prosím ta a babo je v poriadku? Ja som teraz v 19tt a mam kovid s miernymi priznakmi.. Vlastne mam len nadchu ale sialene sa bojim ze sa nieco stane a malym.. Ake mate skúsenosti vy?

karollka21
1. nov 2021

@vvrga1 z mojej skusenosti- chvalabohu nič. Covid
v 25tt veľmi nepríjemný, horúčky 10 dní vkusne, neuveriteľný kasel, bolelo ma celé telo, čuch dodnes minimálny. Bábo ok 🙂 drzim palce

janittta1
autor
2. nov 2021

@vvrga1 no zatiaľ na sone vyzera vsetko ok,výsledky na vrodené vady ešte nemám. Ked som mala covid bola som v 7tt tak dúfam že bude v poriadku a ze mi ho ta mrcha nepoškodila

snazilka_bio_mamka
16. apr 2022

@janittta1 Ahoj...viem ze stara disukusia, ale chcem sa spytat ako to dopadlo, ci je bábätko zdravé. Chlap teraz zistil ze je pozitivny, ja som v 7tt a mam strach ze v pripade ak som dostala aj ja, ublizi to babätku.

janittta1
autor
17. apr 2022

@snazilka_bio_mamka ahoj, ešte dom neporodila. Tak dúfam ze bude všetko ôk.

lienka.7
17. apr 2022

@janittta1 kamarátka mala v 13 tt, a potom ešte opakovane v 8 mesiaci... viem ze bola preto sledovaná, najma placenta ze sa moze poškodiť. Ale malý je úplne zdravý. Neboj sa...
Inak ja som kovid nemala a cítila som sa uplne rovnako ty. 😔
Drzim ti palce, neboj, dobre bude ✊👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre