Veľké bolesti v podbrušku

kytinka82
24. aug 2013

Ahojte.vcera som si robila tehotensky test a bol pozitivny.no vecer mi zacali neskutocne bolesti v podbrusku a uz som aj zacala spinit.moze to byt mimomaternicove tehotenstvo?prosim poradte mi

aduliak
24. aug 2013

@kytinka82 moze to byt zaciatok potratu, mimomaternicove, prip. len bezne spinenie, ktore moze byt aj v tehu napr. v obdobi, kedy si mala mat ms..... ale skor tie bolesti mozu znacit horsie...utekaj na pohotovost... kedy si mala dostat ms?

kytinka82
autor
24. aug 2013

@aduliak okolo 15steho som mala dostat.spinim tak na hnedo.mm pride donov za chvilu a pojdem na pohotovoat.joooj hrozne sa bojim

aduliak
24. aug 2013

@kytinka82 a velmi spinis? pokial nie je krv, tak neplas dopredu...a teraz ta boli brucho?

kytinka82
autor
24. aug 2013

Nie je krv len taky hnedy nadych.prave lezim,tak to neboli tolko....neplas..keby si vedela ako sa bojim

aduliak
24. aug 2013

@kytinka82 ver mi, ze viem, ako sa citis...ja som spinila dva dni, hned som letela na pohotovost, nastastie bolo vsetko ok....daj mi potom vediet, ako si dopadla! podla mna to bude ok, neboj...

kytinka82
autor
24. aug 2013

@aduliak oki dam.akurat ideme na pohotovost

amadea3
24. aug 2013

@kytinka82 ja som takto mala spinenie a dokonca aj tmavu krv a bolesti ako pri silnej ms.... a teraz uz idem do finale 🙂 neboj, ak je embryjko zdrave a silne, tak to vydrzi 🙂

kytinka82
autor
25. aug 2013

@aduliak no tak pekne si ma tu nechali.je tu velke riziko potratu.bolesti ustupili,aj ked sa sice vratia,tak uz nie take silne.som v 5tt tak si drzim palceky,aby mimi v brusku vydrzalo.a zabudla som uz nespinim 🙂

marianax
25. aug 2013

@kytinka82 drzim peste nech sa malinke udrzi a dotiahnete to do stastneho konca vela sa setri 🙂

kytinka82
autor
25. aug 2013

No osprchavovala som sa a zacala som trochu krvacat a chytili ma zas trochu bolesti.uvidime co povedia doktory

kytinka82
autor
25. aug 2013

@marianax dakujem moc...dufam,ze to tak bude

marianax
25. aug 2013

@kytinka82 treba verit ze ano 🙂

kytinka82
autor
25. aug 2013

@marianax verim ze ano..akurat mi tecie infuzka

marianax
25. aug 2013

@kytinka82 bolesti uz nemas?

kytinka82
autor
25. aug 2013

@marianax mam este.vobec nemozem chodit,lebo hned to boli.ale verim,ze moj drobcek prezije

kytinka82
autor
25. aug 2013

@amadea3 touto zpravou si ma naozaj potesila.vliala si zivot do zil a obrovsku silu .dakujem moc

marianax
25. aug 2013

@kytinka82 jaj mojka velmi silno drzim peste nech sa drobcek pekne silno uhniezdi a vydrzi do terminu 🙂 bude dobre verim tomu 😉

kytinka82
autor
25. aug 2013

@marianax juuj aj ja chcem tomu verit,len nech a pekne zahniezdi.len keby som prestala mat zafarbene gatky na hnedo.uvidime co povedia vysledky

marianax
25. aug 2013

@kytinka82 moja potom ma oznac a napis ake vysledky si mala drzim silno peste nech su vyborne 🙂

aduliak
25. aug 2013

@kytinka82 juj, tak dufam, ze si uz ok...urcite sa ozvi, drzim palce 🙂

angelin84
25. aug 2013

@kytinka82 Pekný deň, ja som bola presne pre toto isté v nemocnici pár dní, keď som bola na začiatku tehotenstva a malá má už 20 mesiacov🙂 Aj pani čo bola so mnou, tá dokonca krvácala a aj tá má teraz bábo🙂 Povedali mi, že sa to stáva, lebo je to vo vnútri všetko viac prekrvené a citlivé a ak je výtok hnedavý, tak to sú len zvyšky krvi, čo sa dostáva z tela von.

kytinka82
autor
25. aug 2013

@angelin84 a kolko ti trval ten hnedy vytok a mala si aj take bolesti ako ja??? A kolko si lezala v nemocke? Vliala si mi.krasnu nadej..dakujem

kytinka82
autor
25. aug 2013

@aduliak no nechame sa prekvapit :D ale ja verim,ze uz bude lenlepsie a lepsie 🙂

maria_ibrahim
25. aug 2013

Ja som tiez mala hnede spinenie, ale kvoli tomu, ze som mala na jednej strane maternice este staru krv. ale vtedy este zarodok sa mal k svetu a bol na druhej strane. Vraj je to bezne.

angelin84
26. aug 2013

@kytinka82 Pekný deň, bola som tam asi tri dni, celkom si nepamätám. Trvalo mi to tam aj potom ešte špinenie doma. Boli tam ženy, čo krvácali jasne červenou krvou a poriadne viac a tiež bolo potom všetko v poriadku🙂 Bolesti som myslím mala, ale mierne...

kytinka82
autor
26. aug 2013

@angelin84
@maria_ibrahim no babulky sklamem vas aj seba.akurat mi robia pred operacne vysetrenia.mam mimomaternicove :(

angelin84
26. aug 2013

@kytinka82 Tak to mi je ľúto, ja som zase prišla pred Nelkou o dvojičky a bolo to v treťom mesiaci...☹...ale potom sa zase podarilo a už má 20 mesiacov. Hlavne že sa na to prišlo u Vás včas, myslím, že to nie je žiadna sranda, pokiaľ sa jedná o mimomaternicové tehotenstvo. Prajem Vám skoré zotavenie!

maria_ibrahim
26. aug 2013

Aj mne je to luto :( aj ja som o prve prisla, sice v 9 tyzdni, ale tak to je snad jedno, cloveku je luto a smuti aj tak. ☹

lubka1987
29. aug 2013

Ahojte, chcem sa opýtať či mal niekto problém v tehotenstve ako ja. Som na konci 13 týždňa a od utorka 27.8. mám kŕče v podbrušku a následne potom mám kŕče v análnom otvore. Kŕče v podbrušku prejdu, ale v otvore mám stále bolesť ani chodiť sa mi poriadne nedá čo ma stále pichá a ani sedieť, lebo keď si sadnem tak ma bolí aj brucho. Mám ísť na pohotovosť, kedže dneská je sviatok. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre