Veľkosť bábätka podľa sona v 35tt

1993lenka1993
24. okt 2018

Ahojte idem sa vás opýtať, dnes som bola na sono. Som 35tt. Podľa sona hlavička nozicky rucicky su vyvynute na 35tt ale bruško je o dva týždne menšie. Chcem sa opýtať či to tak niektorá z Vás mala a co to znamena pre malinke ?? Ďakujem za všetky odpovede a postrehy 🙂

dominika_sk
24. okt 2018

@1993lenka1993 ano, mne hovorili že ma menši hrudnik oproti telu, že je chudy, malo vyvinuty a neviem čo 😂 3200g mal a 4 dni som ho nemohla vytlačiť lebo ja som mala 50 kil plus 10 som pribrala. Že chudy...🤦🏼‍♀️

hennyinnsbruck
24. okt 2018

Neznamena to nic.... Vsade mas plus minus tyzden, dva, tri... Na brusku 2 tyzdne... Aj my sme mali kolo 25tt dobehla to.... V tomto tyzdni by som to absolutne neriesila. V najhorsom pripade bude chudsie babo. Ale to nevadi

barbie1981
24. okt 2018

Ahoj mne v 30 tt zaostavalo brusko o 4 tt, a ostatne o 2 tt. Bola som v rizikovej poradni kde zhodnotili ze vsetko je ok. Mala sa narodila v 38 tt 2670 kg a 46 cm, uplne zdrava , len malinka. Ja som mala tiez pred porodom 49 kg cize ak si ty mensia neriesila by som to.

hettinka
24. okt 2018

@1993lenka1993 minuly týždeň tu bola podobná téma, je zo bežná vec.

1993lenka1993
autor
24. okt 2018

Ďakujem upokojili ste ma 🙂 som prvorodicka a dosť ma to vystrasilo

benit
24. okt 2018

@1993lenka1993 ja som mala hlavicku o tyzden mensiu. Tiez stresovali a premeriavali. Narodil sa v 35tt uplne v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre