• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vírusová infekcia vo vagíne. Máte s tým skúsenosti?

28. augusta 2009 
Ahojte, som zufala... V 10tt mi lekar zistil virusovu infekciu vo vagine, alebo na krcku...neviem presne. Odobral mi vzorky, na vysledok este stale cakam. Teraz som v 11tt a veeelmi sa bojim o co ide...Ma niekto podobne skusenosti?
28. aug 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikdy predtym som nemala problemy s vytokmi, bakteriami alebo virusmi...obcas mavam herpes na pere, ten som mala aj v 6 tyzdni, ale babo malo v 8tt normalnu velkost.
28. aug 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zalezi na tom aky typ infekcie.. aj ja som mala asi v 6tom tt a brala som aj antibiotika ale vsetko dobre dopadlo.. myslim ze ani ty sa nemas coho bat.. aj ked tych prvych 12 tyzdnov je kritickychi
28. aug 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co si mala, aky typ virusu? dakujem, ze si ma trosku upokojila. Myslim, ze som to dostala z oslabeneho organizmu, strasne ma vystresovala buduca svokra, ked mi chce organizovat svadbu a termin svadby a bla bla bla...2 dni som bola mimo..
28. aug 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som chlamydiovu infekciu a spolu s kvasinkami mi zacal dost skaredy vytok a brala som atb az 10 dni, aj dole aj cez zaludok
28. aug 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to su vsetko bakterie, proti tym existuje chemicka ochrana ako su antibiotika, mne vsak zistil virusovu infekciu, to je zas nieco ine......ale dakujem za infosku
28. aug 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis take volaco ako hpv?
28. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na vyber su hpv a herpes vaginalis... HPV ma viacero subtypov, ale iba cislo 16 a 18 vyvolava rakovinu krcka maternice, tie ostatne su vraj nie take skodlive. Virusy dokazu existovat v tele cloveka v latentnej podobe, kym is nejaky stresovy faktor neaktivuje. Napriklad herpes sa aktivuje v oslabenom organimzme. Vraj (docitala som sa na internete) proti virusu typu 16 a 18 sa da bojovat posilnenim imunity a ten sa potom dostava opat do latentnej podoby, kedy neskodi.
Mna by vsak zaujimalo ci niekto ma s virusovou infekciou skusenosti v tehu...mna to sokovalo a najhorsie je cakanie...
28. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm a co ti povedal gynekolog da sa to liecit?
28. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este neviem vysledky, ale 80 percent virusov vymizne len tak, akurat citam temu
http://www.zzz.sk/?diskusia=4509
28. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok