Vracanie v 39 týždni

dadi21
9. jan 2013

Ahojte mamicky, mam na vas jednu otazku...koncim 39.tt a posledne 2 dni mi je na vracanie, mam bolesti v brusku(co je asi normalne). Skor ma trapi to nutkanie na vracanie, je mi to zahada kedze cely priebeh tehu bol bez vracania. Je mozne ze telo sa pripravuje na porod takouto formou ocistky?

lea641981
9. jan 2013

@dadi21 na porod ano bezna je aj triaska nevolnost a zvracanie 😒 drzim ti palceky ale aj nemusis rodit este 🙂
ja som vracala posledny mesiac a nerodila som 🙂 mala som planovanu sekciu 🙂

dadi21
autor
9. jan 2013

S triaskou som sa uz tiez stretla...a nechapala som preco sa mi zrazu zacali triast ruky 🙂 fuu no ja mam pocit ze to pride kazdu chvilu..aj teraz mam take divne stavy v brusku...uvidime ako sa malej bude chciet, len dufam ze ma uz nebude trapit dlho 🙂 a dakujem

strihalka
9. jan 2013

NO nekde jsem aj ja cetla, ze taketo stavy byvaji pri cvilkach tesne pred tim nez zacne porod....nekdo ma prujem, nekdo zvraceni....treba to bude uz brzy drzim palecky🙂

dadi21
autor
9. jan 2013

Aj som sa potesila a zaroven troska zhrozila 🙂 nezvraciam doslova, neutekam po zachodoch len to je take nutkanie..ale ak by som si lahla do normalnej polohy na bok asi by som to nevykryla :-P dakujeme a bodaj by ste mali pravdu dievcata

lea641981
10. jan 2013

@dadi21 drzim palceky silno a ked uz to pride tak aby vam to dobre dopadlo nech ste s babom v poriadku 🙂

lucka1987
10. jan 2013

@dadi21 ja som dve hodiny pred porodom zvracala ako diva do toho ma zacalo neskutocne prehanat a do toho aj kontrakcie kazdu minutu a pol... o dve hodky bol marek na svete 😀

lucka1987
10. jan 2013

@dadi21 ono babo uz asi pomaly pride na svet.. v brusku sa ti vsetko hybe a to tlaci na zaludok a preto tie pocity a nutkanie.. tiez ta moze zacat prehanat. proste vsetko bolo na sebe natlacene a teraz zrazu nejaky pohyb.. isto ti uz aj brusko teda kleslo v tychto dnoch ak nie aj skor a coskoro pojdes rodit 😉

simca06022011
10. jan 2013

babo ti tlaci na zaludok a vsetky ostatne organy, tak preto ti je na zvracanie...

vivuska1
13. jan 2013

ahojte, ja som v 38. tyzdni a predvcerom v noci som zacala hnackovat a vracat. do rana to ustupilo, potom dva dni nic a tuto noc som zase hnackovala.. vracala som len raz. a teraz cez den zase nic. myslíte že by to mohla byť tiež ta priprava na porod? cakam uz druhe babatko a pri prvom tehu som taketo nic nemala tak som trosku vystrasena.

hajajanka
13. jan 2013

@vivuska1 Ahoj, mne takto zacal prvy porod. Vecer hnacky (to som si myslela, ze som zjedla prilis vela cerstveho perkeltu 🙂 ), od rana zvracanie. Mna samu by ani nenapadlo, ze to ma nieco spolocne s porodom, take samocistenie tela. Az moja mama hned vedela, co je vo veci 🙂
Pri druhom porode som nic take nemala a neminul ma klystir.

Kazdy porod moze zacat a aj prebiehat inak, takze vsetko je mozne.

kajusa83
13. jan 2013

mozno je to podrazdeny zlcnik 🙂
mne sa ku koncu porodu stavalo to iste a tiez som si myslela ze to je od tehotenstva resp priprava na porod 😝
a nakoniec to dopadlo tak ze som 3 mesiace po sekcii sla na operaciu so zlcnikom nakolko sa mi pocas tehotenstva vytvorili zlcnikove kamene

monika1293
7. nov 2015

Ahojte baby mne je zle už od rána. Mám nutkanie na zvracanie a sem tam ma bolí brucho. Hnačky nemám. Čo myslíte bude to na porod? Som už v 37tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre