Vyčkávací potrat - spontánny potrat

bestmargot
23. máj 2017

Ahojte, prosim vas ma niektora z vas skusenost z vyckavacim potratom ? Chcela by som sa vyhnut kyretazi. Je nejaky doktor v Kosiciach, ktory to odporuca ? Prosim poradte mi.

vierkac
4. dec 2018

@stelak dakujem za tuto skusenost. Mne babatko odislo zaciatkom 8tt, teraz koncim 12tt cize uz takmer 5 tyzdnov nezije. Stale nic, ziadne bolesti, vytok, teplota. Tiez by som chcela pockat. Kym to prislo, citila si dake signaly predom? Bojim sa len, ze ma to chyti v dakej blbej situacii na verejnosti...

superholka77
4. dec 2018

@vierkac mne doktor povedal v 9tt že niečo sa mu nezdá ale stále žilo babo a napísal ma o tri týždne na kontrolu a ja som sa vypýtala radšej o týždeň že aby som bola pokojná keď sa mu niečo nezdalo a po tom týždni v 10tt povedal ze už babo nežije srdiečko prestalo fungovať tak som zvolila vyčkávaci postup ako vy a za 11 dní mi prišlo počas dňa špinenie také slabe ako keď konci menzes také hnedé tak som vedela ze niečo sa už chystá a na druhy deň večer uz to bolo silnejšie o trochu to špinenie a jeden zhluk vasci vyšiel somna a potom stále také slabe červené krvacanie a na ďalší deň zas večer ďalšie dva posledné kusy už väčšie vyšli somna ale pred každým kúskom ktorý vyšiel som mala bolesť krížov ako kontrakciu tak som vedela ze niečo už ide na mňa ze to už ide von pomaly a potom pár dní ešte som spinila ale už to bolo super za sebou som to mala o jednej vlozke pomaly cely deň čiže u mňa to bolo 3 dní každý večer niečo vyšlo a dávala som si tých 11 dní pred tým každý deň železo vytamin a Cčko vytamin lebo ma upozornil Dr že keby som náhodou začala veľmi moc krvácať alebo by som sa cítila na odpadnutie mam ist do nemocnice tak som sa pre istotu dopovala železom a Ceckom aby som bola kvázi silná držím palce nech to mate už zasebou

superholka77
4. dec 2018

@vierkac a nebojte príde to na vás pokiaľ sa cítite dobre a nemáte teploty tak počkajte ak by sa ukázali teploty tak do nemocníce utekajte ale pokiaľ netreba že to prebieha v Norme tak vydržte telo sa s tým vysporiada samo telo vie ze musí zo seba vypudit niečo čo tam nemá už byť ono sa to tam rozkladá po troške a telo o tom dostane signál určite to príde už čím skôr už ste dlho po tom ako prestalo srdiečko fungovať

vierkac
4. dec 2018

@superholka77 dakujem dakujem. No stale dufam, ze takto nejako by sa to mohlo odohrat. Ja proste neznesiem predstavu, ze mi to babo vyskrabnu a ja o tom v narkoze ani nebudem vediet. Som asi sibnuta, ale ja sa potrebujem rozlucit a este to dako precitit.

sagaa
2. mar 2019

Ahojte.Prosim vás chcela by som sa opýtať či má niektorá z vás skúsenosť zo samovycistenim.Dnes som začala krvácať, išla som na pohotovosť a doktor mi povedal že som sa vyčistila sama.Uplne mi odľahlo lebo operácie som sa naozaj bála.Hlavne toho rizika.. Moja otázka znie... Neviete mi poradiť náhodou či to mám už aj menštruáciu alebo tá ešte príde po vyčistení? Ďakujem

monikangel
1. nov 2019

@edn aj mme spravili kyret automaticky, bez toho, aby sa ma spytali, ci to chcem. Bola som pekne vycistena a po 2 mesiacoch sme sa mohli zacat snazit. Mesiac uz mame za sebou, este mesiac. Drzim Vam vsetkym palce, aby vsetko prebiehalo v najlepsom poriadku a aby ste sa tesili s babatka.

monikangel
1. nov 2019

@sagaa Krvacanie po kyrete alebo po samovycisteni este nie je menstruacia. Ta by ti mala prist do 6 tyzdnov- v sestonedeli. Ja som ju dostala po 5 tyzdnoch po kyrete. Teraz cakam druhu a potom sups do snazenia sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre