Vyražky pri vstupe do pošvy v tehotenstve

lililinka12
21. apr 2014

Ahojte baby je to taka trapna otazka ale vyhodila sa mi vyrazka pri vstupe do pošvy, mavam to dosť casto aj na inom mieste, myslim ze to je od holenia alebo nohaviciek neviem..boli zatial je cervena no zvykne dozriet na bielo..teraz ma to trapi lebo to je blizko vchodu do pošvy a som tehotna mali ste nieco podobne..?dakujem

lililinka12
autor
21. apr 2014

žiadna z vas?

evarak
21. apr 2014

@lililinka12@,asi len gynekolog ti povie,ale pokial si pri holeni mala spominanu cast zacervenanu,tak asi moze byt aj z toho,popripade ak mas prilis tesnu spodnu bielizen,inak si neviem predstavit co by to mohlo byt,ale asi by som si to nevytlacala,popripade si tu vyrazku pretri dakou cistiacou vodickou,niecim nie velmi agresivnym 😖 ,inak poradit velmi neviem,prepac ☹

lililinka12
autor
21. apr 2014

@evarak dakujem

kissovak83
21. apr 2014

@lililinka12 svrbi alebo pali??

evarak
21. apr 2014

@lililinka12 ,vsak nemas zac,dufam,ze ti to zmizne 😉

lililinka12
autor
21. apr 2014

@kissovak83 no asi tak jak ked je pupak inde...ale nepali to

kissovak83
21. apr 2014

Ja len preto, ze keby ta to svrbelo alebo palilo, mohlo by ist o genitalny herpes.. Ale nechcem ta strasit.. Ak tam mas aj pluzgierik, mohlo by to byt.. Ak nie, tak len vyrazka z holenia..
@lililinka12

milota164
21. apr 2014

alebo bradavice to mozu byt

beatricer
21. apr 2014

ja som mala na začiatku tehotenstva, mňa to dosť bolelo,bolo to ako hrčka - zapálené a stred bledý, tak som si to skúsila vytlačiť. Veľmi to pri tlačení bolelo, myslela som, že od bolesti umriem, nakoniec to prasklo a vyšlo dosť veľa hnisu a aj krv. Potom som to mala asi 1/2 roka od pôrodu ale na inom mieste tak som to tiež vytlačila, ale dosť dlho tam bola hrčka - po tom tlačení. Ale ak sa toho bojíš choď k doktorovi on ti to možno prepichne a vytlačí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre