icon

Výtok alebo plodová voda v 32. týždni

avatar
petrahankova
15. apr 2014

som 32tt,na prehliadke mi lekár zistil,že mam výtok,ktory som mu už davnejšie spominala,urobil kultivacie a tie boli v poriadku,no vytok mam stale,nemože to byť plodova voda?zistil by to z kultivacie?Dalej mam veľmi vysoko krčok,že mi ho ledva nahmatá,bude to problem pri porode?A do tretice ma minuly pondelok niečo poštipalo na krk,zrejme pavuk,vyzeralo to hrozne,nazbierane,bola som u kožnej,ta to nikdy nevidela predtym,dostala som masti a ditiaden,pomohlo,len nemohlo to štipnutie ubližiť babatku?dakujem

avatar
margarita
15. apr 2014

@petrahankova
vytok v tehu je normalny, vacsinou je taky kremovy klzky bielo zlty cca. plodovu vodu by lekar urcite rozpoznal 🙂
vysoko krcok je v tomto tyzdni ok, lepsie nech je uzavrety a vysoko ako by si sa uz zacala otvarat, problem by to byt nemal.
ustipnutie asi ani nie, skor tie lieky na to, ak by neboli len lokalne, ale ked kozna vie, ze si tehu, tak hadam predpisala take, co sa mozu.

avatar
danielahamar
15. apr 2014

daj si intímku, ak ti presiakne, je to voda, ak nie, je to výtok 😉

avatar
adrika762
16. apr 2014

Ahoj, aj ja som v 32tt a ja zase mám výtoky ako pomličky celé tehotenstvo ako som myslela že sa zbavím vložky aspoň počas tehu ale tak nie, a pýtala som sa lekárky tak mi povedala že nie každý to má ale je to normálne.

avatar
nikolatom
22. mar 2021

Dobrý deň, som síce 34 tt... Ale včera večer sa mi stála taka vec... Chcem sa opýtať, či sa vám niektorej niečo také nestalo... Pani DD mi predpísala lieky.... Čipky s aplikátor on, keďže som pociťovala opuch zo spodu... Avšak po vytiahnutí aplikátora vytieklo som mňa trochu vody... Mohlo sa stať, ze ide o postupné plodovu vodu??