• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zahmlenia a závrate v tehotenstve. Stáva sa vám to?

18. septembra 2016 
autor
No musíme to zrejme pretrpieť. :frowning2: Mne v prvom tehotenstve to cca v 2 trimesrri prešlo. Ale bolo mi zle asi hneď na druhý deň čo som otehotnela.
1. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga ja som pocula ze magnezium tlak vyrovnava a nie znizuje tak ako to potom je?
2. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horcik tlak znizuje :wink:
2. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to naozaj tak asi budem musiet trocha ten magnezium brat v mensich davkach,predtym som mala tlak vysoky tak som brala magnezium vo vyssich davkach no nevedela som ze to znizuje tlak myslela som ze ho upravi do normalu.
3. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem horcik iba vecer a len 1 tbl, prave kvoli tomu, ze znizuje tlak ... ja som si ho naordinovala sama kvoli krcom v nohach
3. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne ho naordinovala moja doktorka koli vysokemu tlaku tak ho beriem trikrat denne a myslela som ze to je v pohode
3. apr 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ved sa jej opytas, ci to mas z toho taky nizky a znizi ti davky
3. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedala ze magnezium mi neuskodi ze mi to tlak vyrovna tak neviem.
3. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne, ze neuskodi nijako :wink:
3. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka279 chcem sa ta spytat čo ti na tie zavrate pomohlo a ako často si to mavala?

Alebo mi možte poradit aj ine kočky čo vam na zavrate pomohlo? Dakujem
17. okt 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, dnes je také o ničom počasie, normálne mi je od rána dosť blbo, ako keby som mala omdlieť, buši mi srdiečko o sto šesto, opuchli mi prsty na rukách a v brušku mám ťažko, ako keby som niečo pokazené zjedla, taký blbý pocit na zvracanie. Začali sme šiesty mesiac, ale je to normálne? Mávali ste takéto niečo? Žeby tlak? Našťastie ma hlava nebolí, takže dnes to pojmem veľmi ľahko, žiadna námaha.
6. nov 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko kocky mávam teraz závraty a pichá má v podbrušku také ťahanie tam cítim a poobede v robote mi príde blbo keď sa dlhšie nezastavim,myslite že by som mohla byť tehu ?
18. sep 2016 o 16:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok