• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zahmlenia a závrate v tehotenstve. Stáva sa vám to?

12. mája 2017 
autor
No musíme to zrejme pretrpieť. :frowning2: Mne v prvom tehotenstve to cca v 2 trimesrri prešlo. Ale bolo mi zle asi hneď na druhý deň čo som otehotnela.
1. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga ja som pocula ze magnezium tlak vyrovnava a nie znizuje tak ako to potom je?
2. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horcik tlak znizuje :wink:
2. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to naozaj tak asi budem musiet trocha ten magnezium brat v mensich davkach,predtym som mala tlak vysoky tak som brala magnezium vo vyssich davkach no nevedela som ze to znizuje tlak myslela som ze ho upravi do normalu.
3. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem horcik iba vecer a len 1 tbl, prave kvoli tomu, ze znizuje tlak ... ja som si ho naordinovala sama kvoli krcom v nohach
3. apr 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne ho naordinovala moja doktorka koli vysokemu tlaku tak ho beriem trikrat denne a myslela som ze to je v pohode
3. apr 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ved sa jej opytas, ci to mas z toho taky nizky a znizi ti davky
3. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne povedala ze magnezium mi neuskodi ze mi to tlak vyrovna tak neviem.
3. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne, ze neuskodi nijako :wink:
3. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka279 chcem sa ta spytat čo ti na tie zavrate pomohlo a ako často si to mavala?

Alebo mi možte poradit aj ine kočky čo vam na zavrate pomohlo? Dakujem
17. okt 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, dnes je také o ničom počasie, normálne mi je od rána dosť blbo, ako keby som mala omdlieť, buši mi srdiečko o sto šesto, opuchli mi prsty na rukách a v brušku mám ťažko, ako keby som niečo pokazené zjedla, taký blbý pocit na zvracanie. Začali sme šiesty mesiac, ale je to normálne? Mávali ste takéto niečo? Žeby tlak? Našťastie ma hlava nebolí, takže dnes to pojmem veľmi ľahko, žiadna námaha.
6. nov 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko kocky mávam teraz závraty a pichá má v podbrušku také ťahanie tam cítim a poobede v robote mi príde blbo keď sa dlhšie nezastavim,myslite že by som mohla byť tehu ?
18. sep 2016 o 16:43  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinex pripojím sa neviem ale chcela by som sa opýtať či na tie slabiny pomôže voda magnezia alebo ani nie
4. apr o 14:45  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si dnes isla pocas PNky nakupit a po ceste z obchodu mi prislo tak zle, prestala som vidiet, lapala po dychu, srdce nevladalo bit, triasla som sa, ze som na ulici ako tehotna odpadla a okoloiduci sa iba smiali ze "haha nevysyp" :pensive:
11. máj o 16:43  •  čaká bábätko, termín má v decembri 2017 (27. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierakuli a kvôli tomu nikam nechodím a to uz nie sama lebo ľudia šú schopní povedať aaaa co veď je asi alkoholom nLadena
11. máj o 19:39  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierakuli a co si mala nizky tlak? Ja casto mam take,ze ma horucava zaleje kruti sa mi hlava vidim zahmlene a nemozem dychat. Tlak mavam nizky..stava sa mi to aj z nicoho nic..nejhorsie,ked som v meste a sama :/
11. máj o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckacik ja si davam aj magnezko a nepomaha mi to :/
11. máj o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1 mňa dnes bolelo bruško pomohlo mg
11. máj o 19:43  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa to stalo v pondelok v obchode oblialo ma, zahmlelo sa mi, odpadla som asi na minutu, tiez to robi tlak. V utorok a dnes som bola u doktora a mala v brusku je v poriadku, to len mne to skace
11. máj o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckacik na brusko mi pomaha ale na zavrate nie :/
11. máj o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria168 a co si mala nizky tlak?
11. máj o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1 a doktor ti co nato povedal nechýba ti zelezo
11. máj o 19:54  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckacik chyba,ale papam ho a stale sa to objavuje..ja uz to nechapem
11. máj o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1 a ako často sa ti to stáva možno potrebujes hospitalizáciu aspoň 2-3 dní by ta dali trocha do kopy
11. máj o 20:08  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckacik asi kazdy treti den..no ale povedali mi ze nie je potrebna hospitalizacia tak neviem
11. máj o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1 čudné ha panikarcim len za to keď ma zaboli hneď mg
11. máj o 20:21  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckacik neboj ja tiez a to mam este panicku poruchu a tetaniu takze to mam este plus :D
11. máj o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1 a tetania je co
11. máj o 20:58  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne takéto stavy som mávala aj ja počas tehu- súviselo to z nízkym tlakom. Dr. mi povedala, že si mám dávať kafe a inak to len preptrpeť... No presne ako píšeš, hlavne keĎ som prišla napr. na poštu, oblieval ma pot a marilo sa mi pred očami, až na odpadnutie mi bolo :(
11. máj o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacero007 tak to nenávidím
11. máj o 21:09  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (38. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok