Zamlčaný potrat, cíti to nejak žena?????

babulkaa
25. feb 2011

Kocky citi nejak zena ked ma zamlcany potrat??? Som v 7 tyzdni a mam z toho strasny strach. Da sa to nejak pocitovat ze nieje nieco v poriadku??? Dakujem

paulinapaula
6. sep 2017

@nivea93 Ahoj mne sa stalo niečo podobné, v 7tt som tiez mala výtok hnedasty, keďže som bola na rizikovom tak som išla do nemocnice. Príčinou bol 9mm hematom. Po 4 dňoch prestal ten hnedy výtok, hematom sa vstrebal a srdiecko pekne bilo tak ma pustili domov. O 3 týždne neskôr sa mi spustilo krvácanie, čistá červená krv.. podľa sona doktor zistil že dieťatko o moc nepodrastlo od posledného sona a srdiečko už nebilo, takže missed abort tesne po tom co ma pustili z nemocnice😢 a všetko vyzeralo dobre... dufam ze to nebude tvoj pripad💙 vela mamičiek písalo ze špinili celé tehotenstvo a majú zdravé detičky💓 držím palce

nivea93
6. sep 2017

@paulinapaula to ma mrzi. Zial mne este nezacalo bit srdiecko ale na sone to zevraj vyzeralo dobre. Pichaju mi kanavit a vytok ustupil. Na druhej strane mam pocit ze ma prestavaju boliet prsiaa. Z toho tiez nemam dobry pocit. Zajtra idem na dalsie sono tak uvidin. Inak to vyzera celkom slubne. A dakujem 😊

paulinapaula
7. sep 2017

@nivea93 no ako?😃

nivea93
7. sep 2017

@paulinapaula dnes robili sono a vyzera to super a aj srdiecko uz bilo tak zatial je vsetko ok😊

krumpel
6. nov 2017

U mne to zacalo ako hnede spinenie zhruba dva tyzdne potom take uplne tmavo cervene spinenie, potom sa pridalo aj kusok krvy. Ale este stale mi lekar tvrdil, ze vse je ok, ze to sa placenta vyvija. Az ked som prisla na pohotost uz aj s bolestami v krizoch a podbrusku az vtedy usudil, ze moze to byt zacinajuci potrat. Este tyzden ma nechali chodit s krvacanim a s bolestami kym boli schopny povedat, ze je koniec.

zuzu233
7. dec 2017

@gwenni ste si prežili, sucitim s vami a prajem veľa veľa síl...

srnka19
23. apr 2018

Ja som mala MA v 10tt (pred dvomi týždňami), a to lekár povedal, že sa plod prestal vyvíjať asi pred 10 dňami. Mala som špinenie asi týždeň, inak žiadne ťažkosti. Prestali ma síce bolieť prsia, ale nakoľko to bolo moje prvé tehotenstvo, nejaký význam som tomu neprikladala.
Po kyretáži bolo všetko v poriadku, mala som slabé krvácanie a slabé bolesti asi štyri dni, potom to prešlo. Príčina neobjasnená, po 2-3 mesiacoch sa môžeme pokúsiť znova.

steblo
26. jún 2018

Ahojte, ja práve prechádzam zamĺknutým potratom, bohužiaľ, som v 11 týždni a plodík sa prestal vyvíjať v polke siedmeho. Moja skúsenosť je, že som to cítila, nejako zvláštne. Najprv, v prvej polke trimestra, mi bolo veľmi zle, únava, bolesti kĺbov, boľavé prsia, napínanie hoci som nezvracala. A potom zrazu všetko začalo náhle ustupovať, aj chuť na kávu nesmierna. A potom prišli desivé sny, ako dieťatko strácam, krvácam silno. Zopakovali sa 4 krát. Ale snažila som sa byť nad vecou a vysvetľovala som si to ako mechanizmus tela ako sa vyrovnať s obavami. Je to totiž už môj druhý zamlknutý potrat. Po prvom potrate som mala krásne a bezproblémové tehotenstvo a teraz zasa. Takže takto na preskačku. Snáď to na 4. krát už vyjde! Držte sa baby.

barbborra93
19. mar 2019

Ahoj, ja som mala velmi velmi silny hnedy vytok.. spravila som si tt a ciarka na teste bola slabsia ako dva dni dozadu.. hned som to vedela.. ale isla som este k doktorovi kt mi to potvrdil..

katarinakacka1993
5. okt 2019

Ja som mala tak ze v 8tt. Bol plod vraj velmi mali a nevedela lekarka vobec sa mi ku tomu vyjadrit ked som sa jej pytala ci je vsetko v poriadku tak mi odpovedala velmi nepriamo no ze tehotna som ze zatial v poriadku no len uz vtedy ma bolela maternica pocas toho ako mi robila sono... poslala ma domou s tym ze o tyzden ku nej naspet a zasa sa jej nezdala velkost babetka a navyse ani nebylo srdiecko tak ma zasa poslala domou s tym ze ma vystrasila a o dva tyzdne mam prist a vraj ked sa nieco nezmeni tak ma musi poslat na potrat😢 a oznamila mi to akoby som mala ist po nieco do obchodu😕cize ja uz za tie 2tyzdne som pocitovala dost bolesti pod bruchom a v duchu som vedela ze ma ten potrat caka len som stale dufala ze bude to v poriadku no nebolo lebo ziadna zmena sa neudiala cize (zamlknuty potrat)a mozem povedat ze je to to najhorsie co som kedy zazila zena sa s tym len tazko vie vyrovnat a najhorsie je ze ti nikto nevie povedat preco sa to vobec stalo lebo bol plod velmi malicky a z toho nevedia velmi vydedukovat pricinu.

anonim1306
16. dec 2019

@lucinocka súhlasím tieto pocity som mala aj ja včera a dnes mi dr oznámila tu strašnú správu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre