Zápal močových ciest v 8. týždni

ajvy66
20. sep 2013

Ahojte v noci som dostala zápal močových ciest. Ráno som hneď bežala ku lekárke keďže moja gynekologička dnes nepracuje. V moči zistila bielkovinu aj krv, ale nechcela mi nič predpísať, že mám isť na gynekológiu. V lekárni mi dali len čaj Urosept a sušené brusnice 😒 Poradte čo si ešte môžem kúpiť aby som prežila víkend .... Ďakujem

livocka21
20. sep 2013

@ajvy66 Urinal akut.... ja som ho brala v prvom trimestri a pomohol mi.... a babtku neublizil.... je to homeopatikum... jedz aj tie brusnice aj ten caj.... vela vela vela brusnic....mne to takto preslo...

ajvy66
autor
20. sep 2013

Chcela mi dať v lekárni sirup Urinal, ale radila sa s kolegyňou a nakoniec mi ho nedala, že tehotné ho nemôžu brať. Tak si kúpim ten Urinal akunt len neviem prečo mi to v lekárni neporadili 😒

iwesska
20. sep 2013

Je ale velmi cudne, ze pri takom zapale, kedy ti najde aj bielkoviny aj krv ti neda antibiotika a necha ta cakat. Urcite existuju aj ATB pre tehotne. Taka silna infekcia nie je sranda, to moze babu ublizit viac ako tie tabletky. Ale ked uz nemozes ten Urinal, skus Mega Swiss brusnice - su to ciste brusnice, tam ti nema co uskodit a maju najviac ucinnej latky na trhu. Funguju ako prirodne atb.

buba08
20. sep 2013

@ajvy66 myslim, ze atb zinnat mozu aj tehotne, skus ist na pohotovost, lebo do pondelka sa ti to moze veeelmi zhorsit, tak aby si nakoniec neskoncila v nemocke. skus sa v lekarni opytat na brusnicovy sirup od znacky barnys, je velmi dobry, ale neviem, ci ho mozu tehotne a este keby si doma mala cerstvu petrzlenovu vnat, tak si ju normalne zalej vriacou vodou a pi to ako caj. Daj mi prosim potom vediet co ti dali a ci ten brusnicovy sirup od barnys mozu tehotne.

zszudorova
20. sep 2013

ja som mala od gyndosa ATB-unasyn tusim a potom uro caj...a hlavne byt v teple!!zabal sa do deky a vydrz...boli to jak hovado.viem....

ajvy66
autor
20. sep 2013

Našťastie ma nič nebolí iba keď idem na wc tak trocha a v noci som nemohla zaspať lebo som mala stále nutkanie ísť na wc, ale išla som radšej hneď ku doktorke kým sa to nezhorší a nepomohlo. Hádam sa to cez víkend nezhorší a vydržím do pondelka.

katieg85
20. sep 2013

@ajvy66 na tvojom mieste by som sla na pohotovost na gynegologicke.to co radia baby viem je to 100 percentne ze to pomoze bo som to mala aj ja ale tehotna nemoze nic co je z brusnic.takze by som sla a urcite ti daju ATB.ved si videla ze ani lekarnicka ti nechcela to dat bo tam su brusnice,neviem z akeho dovodu sa nemozu.ja som to mala tiez v tehu a dal mi atb a odporucil mi urologicky caj ale raz denne bo tiez by sa nemal a hlavne vela vody.

ivankaalenka
20. sep 2013

okamzite riesit, ja som tiez mala a som rada, ze to dobre dopadlo, aj ked ja som mala extra silny. Ale to aj potratit mozes, radsej sa odporuca dat si ATB ako neriesit. ZMC je des a hroza...

srdiecko9
20. sep 2013

@ajvy66 teda dr by som po tomto bez rozmýšlania vymenila!! Tak kedže je piatok, treba ísť na pohotovosť predpísať si zinnat atb. Nenechaj to tak, môže zápal postúpiť vyššie a bude naozaj zle.

kaja_73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivankaalenka
21. sep 2013

ja som bola na infuzkach v nemocnici...sa divim, ze som donosila... je to naozaj nebezpecne

kveta
21. sep 2013

@ajvy66 Brusnicovy dzus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre