Zelený výtok v 34. týždni

ester1992
21. jan 2018

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Som v 34tt a na nohavičkách som si našla hustý ťahavý zelený výtok, pripomínal mi sople. Bolo ho uplne minimum, fakt len trošku ale aj tak mám z toho obavy. Viete mi poradiť ?

beky1813
21. jan 2018

Pohotovost?

ester1992
autor
21. jan 2018

Jasné, hneď ma napadlo, že na pohotovosť, ale mätie ma to, že nemám žiadne bolesti a fakt toho bolo len trošku. Volala som aj svojmu doktorovi, ktorý zvykne byt na telefóne aj cez víkend, ale tentokrát mi nedvíha .

mia407
21. jan 2018

staci iba zavolat na gyn pohotovost,ci mate dojst,ze o co sa jedna.

michaella94
21. jan 2018

moze to byt hlienova zatka...niekedy odchadza aj par tyzdnov pred porodom niekedy to moze znamenat zacinajuci porod...urcite bysom skocila na pohotovost ak bude vsetko ok budes spokojnesia...takto budes zbytocne v strese co babu neprospieva....stale plati stare dobre...radsej 100x zbytocne

stanulienkat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vierocka888
21. jan 2018

Ja mavam taky od zaciatku tehotenstva... niekedy bol biely, inokedy zltkavy a niekedy presne ako pises, vyzeral ako zeleny sopel.... vraj je to v poriadku 🤷

veronkarisko
21. jan 2018

Aj zo mňa pár krát počas všetkých troch tehotenstiev niečo také vyšlo. A potom tesne pred pôrodom hlienova zátka, ale toho bolo oveľa viacej

mungi
22. jan 2018

Ahoj, nech ti urobia vyter, dlhodobo bojujem so streptokokom, mala som ho uz aj pred tehotenstvom aj teraz a som v 26 tyzdni. Mam presne taky vytok, sem tam nieco ako sople bez bolesti. Uz mi dali rozne vaginalne tabletky, teraz to ale uz vidim na atb. U teba to moze byt aj nieco ine, neviem sice v kotorom tyzdni sa robi vysetrenie na streptokoka pred porodom, ale viem, ze ak ho mas, musia ti dat niekolko hodin pred samotnym porodom vnutrozilne atb lebo je to pri porode nebezpecne pre dieta. Aby si bola na vsetko pripravena chod nech ti urobia vyter cim skor.

ester1992
autor
22. jan 2018

Ďakujem veľmi pekne za rady, bola som včera na pohotovosti a zobrali mi aj výter , takže si budem volať za výsledky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre