Žihľavka u mamičiek. Ako sa s ňou popasovať?

amdeis
19. dec 2007

Mali ste alebo mate niektora zihlavku v tehotenstve? Ja som v 8tt a som vyhadzana ako vyrazkovy chlieb. Je par dni pred vianocami a doktori na dovolenkach. Mate s tym skusenosti? A este by som sa rada spytala taku trosken intimnost. Sialenu nechut na sex budem mat stale alebo len prvy trimester? Uz mi to vazne vadi. Dakujem.

mimakro
22. dec 2007

Predpokladám, že nie si alergička, či hej? Ber to tak, že každé tehotenstvo je záťažou pre imunitný systém. Veď telo musí prijať niečo cudzie a netvoriť proti tomu protilátky. Niekedy to nezvládne a prejavia sa rôzne alergie. Mne sa napríklad v druhom tehotenstve zhoršil ekzém, ale ja som atopik. Na prejavy alergie je dobré Rhinallergy. Je to homeopatikum a neškodí Tebe, ani bábätku. Ak to neustúpi, choď na pohotovosť. Keď sa niečo deje Tebe, určite to nejako ovplyvňuje aj malé. Držím palce. A nechuť na sex v prvom trimestri? U mňa naopak-manžel nestíhal 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre