Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zimnica a nádcha v 7. týždni. Čo mi pomôže?

lucka2281
20. sep 2015

Ahojte babenky. Potrebovala by som radu, som v 7tt a už druhý deň ležím v posteli so zimnicou a silnou nádchou, zajtra sa chystám k lekárovi, tlačím do seba ovocie, zeleninu, bojím sa dat si liek aby som drobciatku neublížila... Neviete poradiť čo by ma postavilo na nohy... Ďakujem za každú dobrú radu 🙂

bosoriak
20. sep 2015

Na teplotu mozes Paralen, vlazne sprchy. Vela tekutin, vitamin C a lezat. Ak je to chripka, neoplati sa ti ani ist k lekarovi, nic ine nez vyssie uvedene ti neda.

pribinak
20. sep 2015

Ak nemas fakt vysoku teplotu 38,5 a viac, Ja by som si ten paralen nedavala, vydrz, lez, oddychuj, pi vela tekutin, medik, citronik, zazvor,..... Paralen je pekny bordel

monicm
20. sep 2015

Paralen môžeš, tak si daj, prípadne zavolaj do nemocnice na gynekologické oddelenie, sestričky či lekár ti určite poradia. Ak máš fakt zimnicu, tak si daj, u mňa teplota nenastúpi, kým neustúpi zimnica a tá vždy ustúpi až keď si dám nejaký liek proti teplote. Prejde mi zimnica, nastúpi horúčka a tá začne postupne klesať. Inak, na zníženie teploty sú super obklady na čelo a zátylok. To bolo jediné, čo mi zrazilo 40-tky. Nezabudni, že takisto vysoké teploty môžu ohroziť bábätko. Ale byť tebou, určite by som zavolala do tej nemocnice.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli