Zlatý stafylokok v 34. týždni

emmany
25. apr 2017

Ahojte,vie mi prosím vás niekto poradiť? Som v 34.tt a vyšiel mi pri vytere z nosa zlatý stafylokok,mala som len 2 dni zvýšenú teplotu a crp nebolo veľmi vysoké,mám upchate dutiny ale lekárka povedala,že to dobre znášam,že nie treba antb.,iba v prip.ze by sa mi zhoršil stav,má niekto z vás podobnú skúsenosť,nenakazim tym nejako dieta napr. po pôrode,alebo iné komplikacie?,ďakujem za názory

pininka
25. apr 2017

@emmany ja som mala streptokoka v hrdle,tiez mi najprv povedala ze netreba atb ale potom som dostala zapal klbov, takze som musela vybrat dve balenia amoksiklav. To neohrozuje babo.

senta_sofia
25. apr 2017

@emmany ak ti nesposobuje problemy,netreba,on sa inak aj dost zle preliecuje v mnohych pripadoch,takze mozno by si tie lieky brala aj zbytocne

sazumak
25. apr 2017

Ak je v nose, tak stačia kvapky...neviem, či sa môžu v tehotenstve, ale našim deťom vôbec nezabrali antibiotiká, ale kvapky Uniflox. Sú to očné a ušné kvapky, ale doktor nám ich dal do nosa a perfektne zabrali....u všetkých detí v širokej rodine 🙂

emmany
autor
25. apr 2017

Ďakujem za vaše názory, len ci sa nenakazi babo po pôrode,potom tiež nebudem môcť brať antb.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre