Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zlé výsledky cyto steru počas tehotenstva

zuzananina
11. nov 2011

ahojte mate niekto stym skúsenosti. dnes mi prišli výsledky a Dr. mi oznámil že je tam nejaky nalez zmena na krcku maternice a dal mi dve moznosti... Buď ukončiť tehotenstvo a dat si operovať hned alebo pockat do porodu a ptom to riešiť.... toto je vytuzene babo sice tretie ale partnerove prve tak ta prva moznost nepripada do uvahy vobec.....

slavomira22
11. nov 2011

Dobrý deň,ja som mala podobny pripad pri tehotenstve.nechala som si babetko a po porode mi barali stery a bolo vsetko ok a vobec ma ani neoperovali.tak ak mozem poradit nebojte sa a nechajte si babo.to sa spravi vobec to neohrozuje babo.pekny den...

veonka
11. nov 2011

a čo ti ten dr. presne povedal? lebo vraj niektoré problémy aj s krčkom sa vedia práve pôrodom upraviť, resp. odstrániť. Mne tiež hovoril že mám niečo na krčku a cyto mi vyšla 2, teraz idem na ďalšiu cyto po roku tak dúfam, že to bude o.k., tiež sa chcem ale opýtať na ten krčok, že čo konkrétne s ním je, lebo on si to tak viacmenej pre seba mrmlal pod nosom a ja som mu vobec nerozumela... a chceme sa snažiť o mimi.
Určite by som v tvojom prípade mimi nedávala preč, už aj kvoli tomu, že ak sa ti stav zhorší, môže to byť nedajbože tvoje posledné, úspešné... spýtaj sa lepšie dr. o čo presne ide a aký stupeň tých zmien tam je, možno to nakoniec nie je také hrozné a upraví sa to po pôrode. Držím palce.

ufa
11. nov 2011

ahoj ja som po dvoch operaciach krcku pred otehotnenim,vysledky cyto boli potom dobre a pocas tehotenstva a opat zhorsili, ale doktor vravel ze v tehotenstve su zmeny na krcku normalne. Urcite by som si nedala prerusit tehotenstvo. Drzim palce

zuzananina
autor
11. nov 2011

@slavomira22
@veonka
@ufa tak veru vobec to nepripada u nas do uvahy si dat babo zobrat po roku snazenia po potrate by to bol nielen pre mna ale aj pre priatela sok nakolko je to jeho vytužene babo prvé a mozno už aj posledne 🙂 bo viac neplanujem aj toto sa dlho nad tym uvazovalo ale teraz som stastna ked sa podarilo..... tak tiez si len mrmla a daval moznosti ale to ze dat si zobrat babo som hned zamietla mu tak sa ku tomu nevracal len tolko povedal ze sa uvidi po porode ako to bude dalej a ze na tehotenstvo to nema ziaden vplyv tak som ostala spokojnejsia....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli