Žltý výtok, ale kultuvácie sú ok

18. júl 2023

Ahojte, chcela by som sa spýtať som v 15 tt, a mám občas žltý výtok a občastné pálenie v pošve zaujímavé je že to nie je stále len niekedy, u Dr mi nič závažné nezistila mala som miernu mykozu ale všetky kultuvacie v poriadku. Čítala som o vaginálnych probiotikách alebo o Rosalgine. Moze sa Rosalgin počas tehotenstva ?

dlucy
18. júl 2023

Ja mavam toto v lete palenie v posve vytok mierny a nikto mi nic nezistil. Vsetky kultivacie negativne.

autor
18. júl 2023

@dlucy mne ho začalo mozno pred pár týždňami a doktorka pri poradni že ona tak nejakú veľkú mykozu alebo niečo nevidí a keď mi brala pred 2 týždňami ster tak povedala že keby tam niečo je zavolá ale nevolala. Dala mi jednorazovo Vaginazol krém ale pomohlo trocha. Skôr by som vyskúšala ten Rosalgin len neviem či sa v tehotenstve môže.

alison11
18. júl 2023

Rosalgin je dovolený po pôrode tak si myslím,že sa môže aj v tehu spítaj sa v lekárni,poradia farmaceuti sa vtom vyznajú 🙂

alison11
18. júl 2023

A žltý výtok som mala aj ja často v tehotenstvách,len mňa nepálilo proste som ho mala veľa a vadilo mi to,mne dával gyn macmiror každý trimester tuším 1x.

lorin29
18. júl 2023

Mne davala gyn Macmiror a za mňa super vždy zabral

alison11
18. júl 2023

@lorin29 Aj mne 🙂

juliavolna
18. júl 2023

Ja som mala , ale vyšlo niečo aj z kultivácie - dal mi macmiror a ok

nevenka
18. júl 2023

Rosalgin mozes, bola som tehotna 4x a davala som si, dr. odporucal, ale skor len tak plytko, nie hlboko alebo len oplachy. A probiotika uplne v pohode, Gynimun najlepsie boli.

alison11
19. júl 2023

Ahoj tak mne dnes gyn.povedal že mam polyp na krčku ktorý zo sliznice už vytŕča a ten mohol spôsobovať výtoky takže ma čaká jednodňová chirurgia tak dúfam po nej naozaj skončia výtoky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre