Zlý spánok v tehotenstve

28. júl 2022

Zdravím žienky, prosila by som o radu alebo o nejakú fintu ako sa dobre pohodlne vyspať😩 som v 7 mesiaci tehotenstva čiže mám už velké bruško, hociako sa uložím je mi to nepohodlné, potom ak nahodou najdem ako tak dobru polohu na spanie vydrží mi len chvilu lebo mi trpne polka tela na ktorej spím čiže sa nonstop prevalujem som uplne nevyspatá. Moj spánok vyzerá asi tak že 2 hodiny spím,zobudim sa, neviem zaspať, zase 2 hodiny spím atď,atď..celý deň som potom uplne na nič nevyspatá všetko ma bolí.

gelifil
28. júl 2022

Ty si asi prvorodicka, vsak?🙂...Zazraky s anedeju, vsetky to tak maju, cuduj sa svete. Ked budes pri placucom babatku, co by si za to dala...

zuzana2299
28. júl 2022

V posledných týždňoch je to úplne normálne a myslím si ze väčšina sme to tak mali. Nic som s tym nerobila len dospavala počas dna ked sa dalo.

autor
28. júl 2022

Áno som prvorodička, a veď práve že dospávam počas dňa ale takým štýlom že celý deň. nedokážem sa dospať potom a naozaj nič za celý deň nespravím

werony_n
28. júl 2022

Skúšala si tehotenský vankúš? Ten by ti mohol pomôcť, aby si si oň oprela bruško a nasla lepšiu polohu na spanie.

nika11103
28. júl 2022

Hovoríš mi z duse . Ja to mám presne rovnako ale som len 21tyzden čerstvý . Najhoršie pre mna je že neviem spat inak ako na bruchu . Musím mat všelijako brucho vypodlozene . Spávam hodinu max dve v kuse a potom neviem zaspať . No hrôza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre