Zväčšený žĺtkovy vak a bez akcie

jen4
19. jan 2023

Ahojte, možno mi bude vedieť niekto poradiť. Bola sm dnes na kontrole podľa lekára to nevyzerá dobre😞. Zväčšený žĺtkov vak a bez akcie srdiečka. Podľa rozmeru to vychádza na 6+2. Zobral mi dnes Hcg avtiez aj v pondelok mi zoberie a podlo toho sa uvidí vo ďalej. Mal niekto podobnú skúsenosť????ďakujem.

rurutiax
19. jan 2023

@jen4 a plod bol vidno?

jen4
autor
19. jan 2023

@rurutiax áno bolo vidno

rurutiax
19. jan 2023

@jen4 Tak potom ešte nie je nič stratené. 🙂 Ja som bola 6+4 keď som bola u Dr kvôli krvácaniu, plod nemal ani 3mm, bol príliš maličký, žiadna akcia srdca a k tomu veľký hematóm v maternici. Nedávala som tomu veľkú nádej úprimne. Potom som išla na pohotovosť zase kvôli krvácaniu, bola som 7+2, plod mal 9mm a vtedy mi aj potvrdili akciu srdiečka. Hematóm sa mi časom vstrebal a bábätku sa darí a zajtra začínam 11tt.😊 Daj tomu ešte čas, tie prvé týždne sú tak 50:50 bohužiaľ.🙁 Musíš len čakať a pozitívne myslieť.🍀

petruska173
19. jan 2023

Mne potvrdili akciu srdca až 7+3. Niektoré ženy mali dokonca neskôr okolo 8-9tt.

jen4
autor
19. jan 2023

@petruska173 len ma doktor dosť vystrašil podľa neho je to už rozhodnuté.dnes mi zobral hcg bolo 29580 a v pondelok mi zoberie znova. No povedal ze podla neho už bude klesať 😞

jen4
autor
19. jan 2023

@rurutiax no podľa doktora je zltkovy vak vacssi než môže byť a nevidel akciu ❤️ že tam neprudi krv, či také niečo rozprával

lucka010522
8. sep 2023

@jen4 ahoj, ako si prosím dopadla vtedy?🙏🏼

jen4
autor
8. sep 2023

@lucka010522 ahoj, o bábätko sme prišli😔. Ale teraz opäť čakáme bábätko. Som v 13tt tak dúfam ze všetko bude v poriadku. Máš podobný problém??

lucka010522
8. sep 2023

@jen4 dá sa povedať, že rovnaký. 6 tt som mala zväčšený zltkovy vak a bez akcie❤️. Musela som na kyret. Teraz sa už snažíme o babo po 3 cykloch, tak snáď sa podarí s úspešným koncom. Prišli ti aj na niečo alebo tak? Mala si aj nejaké vyšetrenie? Prajem ti to a nech ti to dobre dopadne 🙂🙏🏼🙏🏼🙏🏼.

jen4
autor
10. sep 2023

@lucka010522 to mi je ľúto. Držím palce nech sa vám bábätko podarí ❤️😘 daj potom vediet🙂. Vyšetrenia mi predtým nerobili žiadne 😔, len mi doktor povedal ze to mohlo mat viacero príčin ...

lucka010522
10. sep 2023

@jen4 ďakujem, dám❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre