Zvláštny pocit na hrudi v 38. týždni

luciar260
13. máj 2013

prosim napiste ak ste mali niekto podobny problem, teraz som v 38 tyzdny, no tento problem trva uz dlhsie, sem tam mamvam taky zvlastny pocit na hrudniku, ako keby sa mi tam nieco zachvelo, trva to par sekund predycham to a je zas dobre, alebo mi je tak tazko, tahsie sa mi dycha, je to take zvlastne... bola som aj na ekg, aj doktorka mi brala krv na rozne odbery a vsetko je ok, aj tlak.. tak neviem

aristka
13. máj 2013

asi máš sem tam arytmiu,nie je to po nejakej námahe...na ekg to práve vtedy nemuselo byť vidieť,vydrž ,srdiečko je teraz viac namáhané,po pôrode by to malo prejsť,ak nie treba to riešiť

luciar260
autor
14. máj 2013

no praveze ani nie po namahe, uplne v klude ked som, vsak hadam to nieje nic zle lebo toho sa obavam ze ak tam nahodou nieco nieje v poriadku , aby to pri porode nerobilo problemi, a nebolo to nieco vazne,

bianca
14. máj 2013

@luciar260 mozes to povedat lekarovi ale tieto ojedinele arytmie su tazko zachytitelne.Mozno ti doporuci internistu

strociatka
14. máj 2013

@luciar260 ja mam presne toto iste, ale som priserna, vobec to neriesim, asi mensia arytmia, mame take v rodine a zatial mi to nesposobuje vaznejsie komplikacie, len ma to obcas vydesi, kedze sa mi to bezne stava v klude. Po namahe ani nie. Ale asi to treba riesit, neviem. Nie som kardiolog 🙂

Ale dobra prevencia je davat si denne lyzicu olivoveho oleja, najlepsie ten najkvalitnejsi za studena lisovany, lepsie ako akekolvek lieky na srdiecko. Nemoze ti to nijak ublizit, prave naopak, udrzuje srdiecko v zdravom, spravnom rytme. Drz sa 😉

luciar260
autor
14. máj 2013

ano lekarovi som to hovorila, bola som aj na internom, no vraj je vsetko ok, dakujem za vase prispevky, a strociatka myslis ze ak nahodou je to ta aritmia nemoze to nejako skomplikovat porod, predsa len je to velka zataz na srdce a cely organyzmus,

valerko2004
14. máj 2013

presne aj mna to vydesi ze co sa deje ale hned to srdiecko naskoci a bije pekne ako ma ale tiez ma to vylaka 😉 a zlaknem sa

strociatka
14. máj 2013

@valerko2004 a aj to nejak riesis? mna lekari nedonutia na to nieco brat, to by tak bolo, ani nahodou 😀

valerko2004
14. máj 2013

tiez som bola na internom a nic mi nezistili vazne tedy mi zrovna nevynechavalo tak nic mi nedali isla som domov 🙂

valerko2004
14. máj 2013

@luciar260 to som si aj ja davala taku otazku 😵

strociatka
14. máj 2013

@luciar260 ja to mavam vcelku casto, ale porod mi to absolutne neskomplikovalo a to som rodila 2x. Strach z bolesti ti ho skomplikuje ovela viac, neboj sa, davaj si ten olivovy olej a vsetko pojde ako po masle, drzim palce 😉

valerko2004
14. máj 2013

@strociatka 🙂 dakujem aj ja moc vam dakujem lebo aj ja som si davala taku otazku ci to pri porode neskomplikuje sa tiez idem druhy krat rodit v juli vsetko dobre vam prajem 🙂 a rodili ste spontane 🙂

strociatka
14. máj 2013

@valerko2004 prvy krat vyvolavacka, druhy krat spontanne, neboj, vsetko bude OK

valerko2004
14. máj 2013

@strociatka diky aj mne prvy krat vyvolavali porod 😎

luciar260
autor
14. máj 2013

dakujem aj ja za vase nazori, urcite pomohli, a ano prvy krat spontanne druhy krat ma to caka coskoro 🙂 vsetko dobre prajem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre