• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvýšená teplota v tehotenstve. Je to normálne?

21. marca 2017 
Ahojte prosim poradte mi....beriem antikoncepciu uz dost dlho a v sobotu 3.10 som dostala menstr.ale ma boli podbruskom a mam aj zvysenu teplotu uz asi treti den mozem byt tehotna??
8. okt 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcem sa tiež spýtať na tu teplotu zvýšenú, mam 37.2 ale aj sa cítim zle hlava, svaly, kĺby ..
Je to normálne ? Nikto nepíše o tom ze sa cíti zle ako myslím príznaky ako chrípka.
Pred 4 dnami som si robila test vyšiel pozitívny 2 krát menstruacia neprišla a dnes by som sa mal s keby dozvedieť či som naozaj alebo nie. Na sonografii nebolo nič vidieť tak mi prosim poraďte či je to chrípka alebo babo aj s bolesťami hlavy a svalov? Ďakujeme
28. okt 2015 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. sep 2016 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som tehotná prvý krát......som V 11 týždni A približne posledný týždeň mám zvýšenú teplotu (37,0 až 37,8). Cítim sa úplne pod psa, som unavena, ostala a strašne ma bolí hlava......je to normálne alebo mám utekať k lekarovi?
10. mar o 12:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky ...dnes je 7den co mi to meska no nakolko ich mam nepravidelne takto nic neznamena ....ale zbadala som ze uz skoro tyzden mam telesnu teplotu cez den 36.6a vecer 37...dnes rano som uz zvracala bolela ma strasne hlava ako uz niekolko dni ...pred par dnami som mala krvavý flak pri utierani bola to jasno cervena krv ..tesila som sa ze uz ich dostanem no 3dni presli a stale nic ...obcas pocitujem ako menstruacne bolesti ...bradavky ma vobec nebolia nesvrbia ...ale ked som si robila test 5dni dozadu ukazal mi negativne ...chcem sa opytat telesna teplota je zvysena uz ked je zena tehotna alebo ju mozem mat pri uhnezdeni vajíčka...
21. mar o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok