Zvýšená teplota v tehotenstve. Je to normálne?

kackabrcka
22. sep 2008

Pekny den, som tu uplne nova a tehu prvy krat ..

Ma niekto skusenosti so zvysenou teplotou v tehotenstve, som momentalne 7tt a posledne 4dni mavam zvys. teplotu 37,4 -37,2 teplota kolise pocas celeho dna.. k tomu este aj ranne nevolnosti - pocit na zvracanie..
je to normalne ?

Dakujem
K.

mofe11
8. okt 2015

Ahojte prosim poradte mi....beriem antikoncepciu uz dost dlho a v sobotu 3.10 som dostala menstr.ale ma boli podbruskom a mam aj zvysenu teplotu uz asi treti den mozem byt tehotna??

sonickaam
28. okt 2015

Ahojte chcem sa tiež spýtať na tu teplotu zvýšenú, mam 37.2 ale aj sa cítim zle hlava, svaly, kĺby ..
Je to normálne ? Nikto nepíše o tom ze sa cíti zle ako myslím príznaky ako chrípka.
Pred 4 dnami som si robila test vyšiel pozitívny 2 krát menstruacia neprišla a dnes by som sa mal s keby dozvedieť či som naozaj alebo nie. Na sonografii nebolo nič vidieť tak mi prosim poraďte či je to chrípka alebo babo aj s bolesťami hlavy a svalov? Ďakujeme

ebi88
3. sep 2016

@mofe11 nie

lenka3993
10. mar 2017

Ahojte, som tehotná prvý krát......som V 11 týždni A približne posledný týždeň mám zvýšenú teplotu (37,0 až 37,8). Cítim sa úplne pod psa, som unavena, ostala a strašne ma bolí hlava......je to normálne alebo mám utekať k lekarovi?

vlocka29
20. mar 2017

Ahojte babenky ...dnes je 7den co mi to meska no nakolko ich mam nepravidelne takto nic neznamena ....ale zbadala som ze uz skoro tyzden mam telesnu teplotu cez den 36.6a vecer 37...dnes rano som uz zvracala bolela ma strasne hlava ako uz niekolko dni ...pred par dnami som mala krvavý flak pri utierani bola to jasno cervena krv ..tesila som sa ze uz ich dostanem no 3dni presli a stale nic ...obcas pocitujem ako menstruacne bolesti ...bradavky ma vobec nebolia nesvrbia ...ale ked som si robila test 5dni dozadu ukazal mi negativne ...chcem sa opytat telesna teplota je zvysena uz ked je zena tehotna alebo ju mozem mat pri uhnezdeni vajíčka...

6mudla
30. okt 2017

Ahojte, aj ja by som sa chcela spytat, ci ste tu zvysenu teplotu citili aj ako slabost v kostiach alebo nieco, alebo len z teplomera ste sa dozvedeli ze je zvysena? Uz tyzden obcas zdvihnem na 37,1-2 (bola som na pn, ale sa ma moc nepytali, proste mi dali pn nech si oddychnem). Dnes som bola v robote, a vecer som namerala 37,3 a citim aj tu slabost v kostiach.

nadu345
18. jan 2018

Ahojte, neviete niekto ci je v poriadku, ked mam zvysenu telesnu teplotu - dnes 37,7, predtym dni tak 37,4 37,5...Testy mi vysli pozitivne, meska mi to 4 dni...k doktorke sa chystam o 4 dni v pondelok..moze to byt len tehu alebo aj nieco ine?

zuziklc29
28. jan 2018

@nadu345 ano. Nakolko v tbpjom tele.prebieha hormonalna zmena

andulka333
29. sep 2018

@lenka3993 ahoj, ako to prosim ťa dopadlo? Bolq v poriadku ta teplota?

halci
29. sep 2018

@kackabrcka unava, zvracanie, nevolnost, nechutenstvo, zvysena teplota a zimnica, toto som ja mala na zaciatku tehotenstva. potom to postupne okrem nechutenstva a nevolnosti preslo.

sabina_labudova
27. dec 2020

Dobrý deň prajem chcem sa spýtať menštruáciu mám dostať o tri dni . Od 22 decembra do dnešného dňa 27 decembra mám stále zvýšenú teplotu ktorá sa pohybuje stále 37,1 , 37,2 , som nafúknutá bolia ma prsia a je mi sem tam nevoľno je možné že by to mohli byť príznaky tehotenstva .. viete aj po použití paralenu som mala po troch hodinách tú istú teplotu .. mám strach aby som tomu drobcovi ak tam je neublížila .. za každý odpoveď vám veľmi pekne ďakujem 🙏🙏🙏

emma289
9. jan 2022

Strava v tehotenstve

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre