Zvýšené protilátky žltačky v 16. týždni

baruskas
5. mar 2014

Ahojte, som v rozpakoch...sestrička od gynekológa mi volala,že mám zvýšené protilátky žltačky...sestrička ma upokojovala,že to je z očkovanie...bohužial neverím...som v 16 tt a zlakla som sa...už mám jednu krásnu 5. ročnu slečnu a tehotenstvo na pár chvíl bolo ok...pracujem v zdravotníctve, na zdravotnej som absolvovala očkovanie proti žltačke cca 10 rokov spat...pri prvom tehotenstve mi nič bývalý gynekológ nehovoril o zvýšených protilátkach...máte niektorá s tým skúsenost? Mala by som sa obávat? Lebo starch mám. Za akékolvek skúsenosti ďakujem... ☹

luba28
5. mar 2014

@baruskas kedze pracujes v zdravotnictve tak by si mala byt preockovana po 10 rokoch od posl.ockovania .....

kiki68
6. mar 2014

a nemoze to byt niecim inym? lebo u mna sa sekli vobec v tom ze som mala udajne zltacku typ B, vraj vysli falosne pozitivne vysledky,lebo o mesiac som uz ziadnu zltacku nemala a vsetko bolo negativne, aj HBsAG,ci ako sa to pise vyslo neg.
V BA mi povedali,ze to sposobil nejaky vykyv imunitneho systemu,cize sem tam vie telo oklamat aj labak. Pecen mi teraz kontrolovali na USG, vyzera ako keby sa nikdy nic nestalo. Moja mama mala zltacku iba Acko a to velmi davno a ma stale nasledky, musi drzat stale dietu.

baruskas
autor
6. mar 2014

preočkovania sa už nerobia luba28@
kiki68 trocha si ma utešila...zajtra idem všetko riešit... 😨

funy
8. mar 2014

@baruskas aj ja to mam a 26 idem na opakovane odbery ci sa to zmenilo

baruskas
autor
8. mar 2014

@funy tvoj lekár čo ti povedal? ja som sa nedozvedela zatial nič...

funy
8. mar 2014

@baruskas a ake si mala jodnoty? ja len o 0,1 zvYsene a moze to bYt len omyl tak idem na opakovane ale ak aj ostanu take nic s ty v tehu nespravia

baruskas
autor
8. mar 2014

práveže mi hodnoty nepovedali...len že ich mám zvýšené ale o kolko mi nepovedali...chystám sa ku gynekológovi len sa bojím....a opakovanie odberu po mne nechceli...to si asi vyžiadam...len sa bojím..nakolko som robila v zdravotníctve bojím sa aby som to tam nechytila...možné je všetko...ked budem mat aj AST a ALT zvýšené v biochémii si chcem aj vyžiadat sono pečene,aby som vedela či je to len z očkovania abo som chytila a prekonala žltačku...ale to už budem riešit inak a inde...

jajanr
7. jún 2017

@baruskas dobry den ja sa chcem len spytat ci vam to potom potvrdili tu hep.b alebo nie? Dakujem

jajanr
8. jún 2017

@funy Dobry den mozem sa vas spytat vo fore ste pisala ze ked ste boli tehot tak vam vysli u gynekologa poz.testy na zltacku b a potom ste isli na odber na infekcne? A ako ste dopadli tam? Potvrdili ci vyvratili velmi pekne vam dAkujem za odpoved Jana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre