Zvýšené šijové prejasnenie

lianka123
21. júl 2016

Ahojte. NT 2.73. Vsetko ostatne ok. Riziko Downa 1:420. 30tt. Niekto kto ma ukludni?

lianka123
autor
24. júl 2016

@kikus48 ano. Presla som vsetky lekarske spravy. Kvoli predchadzajucim potratom som dost sledovana. Na 3d bolo babo trikrat. Ziadne abnormality podla sprav.

kikus48
24. júl 2016

@lianka123 tak naozaj nestresuj. Babo citi a pocuje co ty. Dokonca uz ma vytvorene aj chutove pohariky. Jednoducho to odmeral zle. Vsak je to len desatina milimetra. A podla myslim ze pozitivny vysledok je ked vide riziko downa 1:250 a pod to cislo. Uzivaj si kopance, tes sa ze babetko nema ziadnu vyvojovu chybu a pripravuj vybavu. Zamestnaj si hlavu niecim inym. Ja som 8t krvavacala, bala som sa ze potratim tak som zacala pliect aby som si zamestnala hlavu.

babatkoo
24. júl 2016

@lianka123 vidis je to tak ze to meraju aj lekari co to robit spravne nevedia a potom nameraju bludy. Uvids vsetko bude OK ak si mala doteraz vsetko v poriadku. A hodnoty co nameral boki v skutocnosti urcite mensie ;)

lianka123
autor
24. júl 2016

@babatkoo dakujem za povzbudenie. Vsetkym

martinocka1
29. apr 2018

mám krásne zdravé dvojičky baby,jedna mala 1.3 a druhá 3,5 !!!! a narodili sa úplne zdravé...keď pomyslím na tie preplakane noci,to peklo čo som si prežila,baby nebojte väčšina lekárov to zmeria nepresné a sú tam rôzne faktory,ja som mala vtedy chrípku. na správne meranie nt musí byť mať lekár atestaciu a velmi dobry ultrazvuk....

lianka123
autor
30. apr 2018

@martinocka1 maly sa narodil zdravy. tiez som z toho bola na nic niake obdobie, ale dieta som tak velmi chcela, ze som sa snazila si to nepripustat. pravdupovediac som cakala do narodenia ci bude ok. je to nadherny chlapec- a to myslim objektivne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre