Krvácanie z nosa

laurika1995
25. jan 2017

Ahoj zienky. Dost casto ked si fukam nos fukam aj krv (krv z nosa mi netecie) . Viete mi pomoct ako to trosku zmiernit alebo zastavit?

katka553
25. jan 2017

Mne sa to stalo dnes ráno a podľa toho čo som pozerala na MK, tak je to normálne v tehotenstve..

zltadanka
25. jan 2017

ja som to mala aj pred tehotenstvom aj teraz, aj sa púšťala krv. Hlavne zvlhčovať sliznicu kvapkami ako Vincentka alebo s morskou soľou. A v izbe aby si nemala sucho keď sa teraz kúri 🙂

0silvia0
25. jan 2017

@laurika1995 kedysi som to mala dosť časté, užívala som rutin. Ale neviem, či sa môže v tehotenstve, ja som v tehotenstve nekrvácala z nosa.

meusicka
25. jan 2017

mojmu muzovi pomaha vit. C posilnuje cievky a tak nepraskaju tak skoro. odkedy uziva Ccko uz s tym vobec nema problem a teda jemu sa z nosa krv spustala silno

lillian13
25. jan 2017

@laurika1995 Ja som tiež tehotná - v prvom trimestri. A tiež keď smrkám, je tam krv. Čítala som na nete, že je to normálne, nakoľko v tehotenstve sa stenšia a zmäkčia sliznice, takže buď krvácajú ďasná, alebo už spomínaná krv pri smrkaní. Takže netreba sa nejako znepokojovať a užívať nejaké tabletky alebo kvapky.

zltadanka
25. jan 2017

@lillian13 je to normálne ale Vincentka nie sú kvapky je to minerálna voda úplne neškodná tak isto ako roztok z morskej soli... je to na pomoc aby nebola sliznica taká suchá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre