Kyseliny a Gastrocynesine

milka1978
25. júl 2012

Ahojte tehulky 🙂 ..... má niektorá z Vás ťažkosti s kyselinami a užíva Gastrocynesine? .... mne už nepomáhajú ani staré babské recepty ako zahrať kyseliny ☹ .... skúšala som aj lyžičku cukru, pohár teplého mlieka, banány, orechy a aj tortové oplátky, no nič nepomohlo ☹ ..... preto mi manžel kúpil v lekárni Gastrocynesine .... nie je tam však písané koľko-krát denne môžem tabletky užiť ..... píšem tak akurát to, že 15 min. pred jedlom a ak nepomôže tak aj bezprostredne po jedle .... lenže čo keď ja jem stále 😀 ..... a sama neviem z čoho mám kyseliny 😒 .... ak máte akékoľvek skúsenosti s týmto liekom budem rada ak napíšete 🙂 ..... ďakujem

lucky14
25. júl 2012

@milka1978 Ahoj. No ja som tiez mala hroznu kyselinu v tehu a v lekarni mi odporucili Gastrocynesine a odporucali ho aj mojmu malinkemu skoro hned po narodeni lebo sme si mysleli ze ma reflux. No a veru zabralo. Kedze je to prirodny produkt nie je obmedzene kolkokrat si ho das. Ja by som skusila 3x denne 2 tabletky a ked nepomoze skus 5x denne 2 tabletky. Ja nie som odbornik len hovorim podla toho co mi povedali v lekarni. Dufam ze ti to zaberie. Ale musim sa priznat ze mne pocas tehu nic nepomohlo na dlho. Takze vela stastia. 🙂

milka1978
autor
25. júl 2012

@lucky14 presne ten istý problém mám aj ja ... zaberie mi na chvíľu a potom je to zase hrozné ☹ dúfam, že mi zaberie ... beriem ho ešte len druhý deň tak verím, že účinok sa dostaví 🙂 a keď ho môžem brať aj viac-krát denne tak to by mi malo zabrať, nie? 😅 ďakujem

lucky14
25. júl 2012

@milka1978 Myslim ze ked to budes brat pravidelne tak aspon sa Ti zmiernia priznaky. Daj vediet. Zatial sa maj krasnucko. 🙂

mojo
19. feb 2013

ahojte, mne napríklad pomáhala šťava z čerstvo nastrúhaného zemiaku, ale po nejakej dobe sa kyselina vrátila. Niekde som čítala, že pomáha aj popcorn - a keďže ho milujem, každý večer papáme pukance. Skúste, možno pomôže 🙂

annakomackova
11. mar 2013

Ahoj ja som vyskušala Gaviscon a teraz mam Malox zabera to.Ja mam hroznu kyselinu az z nej vraciam ale vyskusaj tvaroh,mozarella alebo čistu vodu.Mlieko pomôže len na chvílu a potom je to horšie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre