Čo pomôže od bolesti žalúdka najmä v noci?

caki206
28. dec 2011

Ahojte som v 10 týždni tehotenstva , na to že mi býva zle som si zvykla ale mám strašné bolesti žalúdka a to hlavne v noci nemôžem spať kvôli tomu. Neviete mi poradiť čo by mi pomohlo ? Dakujem 😉

taaja
28. dec 2011

skuste homeopatika GASTROCYNESINE,su vhodne pre tehotne aj maličke deti.

leanax
31. dec 2011

Mňa tak strašne bolel žalúdok večer, zaberal mi na to žalúdočný čaj a pankreolan.

katren
31. dec 2011

ja by som sa poradila s dr. na poradni....a tiez by som siahla po homeo, teda pokym sa neporadim s lekarom...alebo sa spytaj v lekarni, mozno budu vediet poradit 😉

elise
31. dec 2011

smecta alebo soda bicarbona s citronom

halienka
31. dec 2011

Mne na bolesť žalúdka pomáhal harmančekový čaj, nie je moc príjemný ale uľavilo sa mi po ňom. Ja som mala aj záhu v tehotenstve a lekár mi doporučil Maalox, cmúľacie tablety, síce som mala kyselinu furt ale dávala som si iba na noc, možno aj to by pomohlo, možno máš aj viac kyseliny, len sa ti to neprejavuje pálením záhy - to nie vždy musí, ale niekedy sa to prejavuje aj nevoľnosťou a bolesťami. Držím palce, aby sa ti čo najskôr uľavilo 🙂

marikac
31. dec 2011

homeopatiká gastrocynesine

pink_lady
31. dec 2011

no, mne na to nezaberalo nic, spolahlivo, ako mavnutim carovneho prutika, zabral az porod ...vsetky pripravky a bolo ich hodne, co som vyskusala, boli len zbytocne vyhodene peniaze...

evitka82
1. jan 2012

no mna nebol zaludok pocas tehu ale ked som bola mladsia furt ma to chytilo v noci.a vzdy mi pomohla take hnede kvapky na cukor...čo to bolo?už si nespominam... 😀 ale furt to zabralo.ale neviem či sa to moze v tehu...ale na zaludok je dobry harmancekovy caj ako pise @halienka 😉

strihalka
1. jan 2012

zkus odtipovat , co vecer pred spanim jis...ja mela dlouho problemy se zaludkem vzdy jen vecer.. a nkonec jsem zjsitila, ze mi to dela jablko ktere jsem si s chuti dala vzdy pred spanim...pak ve me zacalo asi kvasit ano zle mi bylo hrozne....

meza
1. jan 2012

skus cholagol,ten je velmi dobry,dava sa to na cukor,ale neviem ci to mozu tehotne,ale fakt dobry

janinah
1. jan 2012

hocičo na tlmenie žal.kyseliny,skús aj mlieko a potom lieky ako Anacid,Gastrogel alebo obyčajnú sodu bicarbonu rozpustenú v troške vlažnej vody

sisinka8
3. feb 2012

talcid!uzivam ho aj ja.a espumisan sa tiez moze!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre