• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo je v tehotenstve dovolené a čo by sa nemalo

27. októbra 2016 
norikk - mrkni na můj příspěvek výše (na této straně). A ořechy zakázané nejsou, naopak jsou doporučované.
6. mar 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze sa nemusim bat jest nic orechove a cokoladove? isto nebude mat male alergiu?
6. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, po čokoládě se ti nestane nic horšího, než že přibereš víc než bys chtěla :wink:
S obojím - čokoládou i ořechy - opatrně až při kojení, obojí může (ale nemusí) být alergen..
6. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zial este nepatrim medzi tehulky ale nasla som zoznam potravin ktore su v tehotenstve a pocas dojcenia zakazane a tiez co sa odporuca. Mozno to niekomu pomoze:
http://www.apz.szm.com/download/prednaska-tehotne.pdf
drzim vam palceky :wink:
8. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha, podla toho clanku by som nemala jest nic okrem naklicenych obilovín a strukovín. Prave som dopila cokoladu z automatu, lebo som mala na nu neskutcnu chut.
9. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako ten clanok fakt len cloveka zdepce, ked som si myslela,ze som tehotna,zacala som pomaly studovat, co sa moze a co nie, ostala som taka zdeptana, ze som nevedela,co mam jest?? vo vsetkom co sme mali v spajzi,alebo chladnicke som sa podla tych rad a prikazov,nemohla jest nic, lebo zevraj vsetko skodi....minule som az plakala,lebo som mala vycitky z toho ze som zjedla jogurt.... tak co skodi viac?? ze budem hladovat a mat depresie ,ze co mam jest,alebo dookola jest len suche rozky,lebo tie dufajme neskodia, alebo sa normalne najest?? zas nekazem,aby zeny jedli surove bifteky a plesnive syry.... ale v tom clanku bolo napisanych vela negativ k veciam,ktore by zena mala jest a potrebuje v tehotenstve,napr mlieko....nekazem,aby sme pili surove kravske mlieko?? ale sak ked sa prevari?? je urcite bohatsie ako kupne, a ak zena nema alergiu ani nic?? a ak to zena v tehotenstve fakt neprehana s potravinami,ktore by mohli skodit,tak jest treba takmer vsetko....sak babätko si aspon zvykne na vsetko, a nebudu problemy ani pocas kojenia......
9. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kocky....tak ja si teda neodopieram nic, vsetko s mierou nezaskodi
9. mar 2010 o 15:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten zoznam je otrasný :sweat_smile: to mám celé tehotenstvo jesť klíčky, pšenicu? Lebo tak mi to podľa neho vychádza... a hlavne, určite ho písal chlap... pretože toto nemôže napísať žena, najmä nie tá, ktorá má "problémové tehotenstvo" spojené s ustavičným vracaním a nevoľnosťami a ktorá je rada, ak do seba vôbec niečo vsúka :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak potom je vďačná aj za koliesko párky alebo chleba s kravským :stuck_out_tongue_closed_eyes: maslom....
9. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak mna ten clanok pohorsil :D radsej som dalej ani necitala,bo vsetko bolo na jedno kopyto... flamenga a este ta trapia nevolnosti??
9. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk ešte :grinning: tak nech mi nikto nehovorí, čo mám jesť :grinning:, keď už cca 2 mesiace fičím ráno na rožku s jahodovým lekvárom :grinning: ináč by som mala hlavu vo WC.... :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga neboj, druhe tehu bude snad lepsie :grinning: ...
9. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norikk druhé nebude :grinning: som sa zaprisahala :grinning: :zipper_mouth:
9. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale niee, ved vies ze u jednej zeny mozu byt tehotenstva s uplne inymi priebehmi, tak som ti to chcela nadhodit ako utechu :grinning: ....
9. mar 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ...ako tu čítam flamenga 26tt a ešte stále nevoľnosti? tak dúfam, že tie moje sa skončia v prvom trimesti pretože inak asi umrem...
9. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten článek je teda fakt děsnej :rolling_eyes: , já jsem ráda, že něco sním, něco nejím asi instiktivně a něco jsem vyloučila,protože je mi po tom těžko. Mno, to je skoro všechno :grinning:
9. mar 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já se ze začátku taky nervovala,že nemůžu jíst tohle a nebo tohle.Ale myslím si že toho nejím na kila abych si nemohla dát všechno.Jednu dobu jsem měla šílenou chuť na paštiku-která by se v těhotenství neměla,ale já jsem si ji dala.troška na krajíčku chleba mi určitě neuškodila.To by opravdu člověk nesměl nic. :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky podla mna sa prestante stresovat, ved to je este vacsia skoda, akoby ste sa najedli do popuku, podla mna vsetkeho, ale s mierou, s nicim to netreba prehanat, preco by sa nemohli jest jogurty, pit mlieko a pod.??? Logicke oddovodnenie tu chyba...
11. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NIRIKK kde si sa docitala ze nemas pit mlieko jest jogurty?? to chcem vidiet!! pretoze okrem suroveho masa a vajec mozes jest vsetko a dokonca staci ak priddas do svojho bezneho jedalnicka pol litra mlieka denne!!! to je zaklad pre kosti tvojho babatka a tvoje zuby""""
11. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
onellyo kroť svoju klávesnicu a výkričníky :wink: bavili sme sa o tomto odkaze:
http://www.apz.szm.com/download/prednaska-tehotne.pdf

:wink: :wink:
11. mar 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga vdaka za podporu, a onellyo, sak my sme sa z toho clanku smiali :grinning: ....ja tiez jem vsetko....teras som dokonca spraskala trocha "gumene" parky :pensive:
11. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flamenga .,,, kravske mlieko?? no ok to mi chces povedat ze mate doma na dvore kravy a pijes mlieko rovno z dojenia??? nie"" vsak""???" a to kupne ,,,je tak riedene vodou,,ze aj ked liter vypijes neviem ci to bude stacit nato co nas drobec v brusku potrebuje!!!
11. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
onellyo čítaš ty vôbec príspevky nad tým svojím? :grinning: Lebo komunikácia s tebou sa mi zdá dosť zbytočná :sweat_smile: no comment....
12. mar 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak čítala som čo by som akože mala a nemala jesť v tehotenstve a teda len sa mi oči otvárali nad tými hlúpsťami. ako može toto niekto napísať?
12. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajna len niekto, kto určite nikdy tehotný nebol :rolling_eyes: :grinning:
12. mar 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem kiwi?? sama som na neho asi trocha alergicka,lebo jazyk mi z toho akoby brnie ci co, ale potrebujem surne vitamin C
15. mar 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik, kiwi klidně, ale céčkem se to v těhu nemá přehánět, ostatně jako se vším :wink:
15. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ale ked mam nadchu, urcite je C lepsie ako tabletky
15. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najviac vitaminu C obsahuje jablko a paprika :wink:
15. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Cecko je bezpecne aj v tehu, telo si totiz vezme len tolko kolko potrebuje, zbytok sa vycika :wink:
15. mar 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, super stranka a este ktomu aj odborna je www.porodnice.cz, tam aj odpovedaju lekari na otazky....a co sa tyka tehotenstva, tak jest sa moze v podstate vsetko....aj surove maso a vajcia, pokial si je clovek isty ze su cerstve :wink: aj syry a plesnove syry sa mozu, tie stranky o tehotenstve kde sa pise co vsetko sa nemoze su trosku scestne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok