Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
16. apr 2010

no vidim, ze nie som jedina so syndromom kacky...lebo tak teraz chodim, aj ja sa ocividne roztahujem, ale tak vydrzim, ked je to nutne 😉

mirka12011
16. apr 2010

babenky no objednala som sa na interne ze cely den mam cikat do nadoby rano odliat do skumavky trosku z toho celedenneho mocu a doniest jej ho a zapamatat si kolko som vycikala za den teda take kraviny som este nerobila a to len kvoli opuchom kurnik....

mirka12011
16. apr 2010

jane mne sa zda ze uz aj ja chodim ako kacka 😀

lubka89
16. apr 2010

mirka ty mas opuchy ? ja nastastie nie . a kolko si pribrala?

lubka89
16. apr 2010

baby vam kedy chodia peniaze? lebo mne 12 a este stale nic :(

lusa889
16. apr 2010

mirka., to bude asi kvolu zavodneniu, ci ti funguju normalne, ale to zaujimavy postup to hej, ... 😒 hlavne nej je vsetko OK
chodim jak kacka aj ked sam i panva akurat neroztahuje, ale najak inak sa mi uz moc ani neda, ... je to ale ftipne, sa len tak suchcem z boka na bok, az sa smiesne citim niekedy

mirka12011
16. apr 2010

lubka 12kg 😀
no zaujimavy postup to teda je hlavne nech si nikto moc s pivom nezameni 😀
jejej tak sme tu same kacky 😉

tadotami
16. apr 2010

baby prave som mala doma 22 deti!!! 😲 😲 😲

elko69
16. apr 2010

janefonda no ved dufam ze ani mat nebudem az potom chcem zazit kontrakcie az pri porode,skor nie 😉 🙂 mne mamina vcera doniesla poporodne vlozky a pupik a rybilku na zadocek uz do porodnice nech mam zbalene...

Vlusa889 tak to si stastny clovek teda,ja mam take priserne palenie zahy ze mam pocit ze asi ked som negrckala na zaciatku zacnem pri konci asi z tej zahy hnusnej...

mirka12011
16. apr 2010

elko ja som vcera v lekarni kupovala na zadocek masticku a jej vravim, ze chcem masticku ale nie smradlavu 😀 tak sa smiala, ze rybaciu teda nechcete tak mi dala jednu ale nazov som zabudla, ale tu mi aj odporucali....

elko69
16. apr 2010

mirka aha no ja ani neviem to ta rybilka nejako smrdi??necuchala som k tomu...mamina mi este doniesla aj tu kalciovku na bradavky ale chcem si kupit tu z Aventu zevraj si ju vsetci chvalia a nemusi sa umyvat pred kojenim...strasne ma zacali bolievat bradavky tak si ich natieram uz teraz radsej popredu....

lubka89
16. apr 2010

mirka aj ja som kupovala masticku na zadocek a dali mi nejaku olivovu 🙂 a aj lieh

mirka12011
16. apr 2010

elko ocuchaj 😀 oni su dobre tie rybacie len niektore smrdia brrrrrrrrrrrrr
ja mam na bradavky babylove z dm-ka ale bradavky zatial nebolia....

mirka12011
16. apr 2010

lubka neviem ako sa vola pridem home kuknem a napisem nazov ale nesmrdi uz som cuchala 😀

garonka
16. apr 2010

mirka ja som v nemocke odoberala moč tak 24hodin zisťovali či su v moči biekoviny a potom aj doma ale to som nadobku tej vzacnej tekutiny 😀 😀 😀 niesla k dokimu
tak ak maš opuchy len zistia či maš bielkoviny lebo ak hej to nem dobre

mirka12011
16. apr 2010

gari viem viem a ked budu bielkoviny co nebudu 😉 tak ideme von viem viem

garonka
16. apr 2010

elko rybilka smrdi nenormalne spolubyvajuca v pôrodke ju mala no ak bolo na izbe 26 stupňov a ešte ona kremovala maleho tou masťou to bol des ale inač je vraj veľmi dobra

garonka
16. apr 2010

mirka a bielkoviny nebudu no šak tlak maš oki nie?

mirka12011
16. apr 2010

tlak 😀 zvyseny len 134/84

mirka12011
16. apr 2010

a moc negativny

lubka89
16. apr 2010

idem ja vonku kým neprsi 🙂 tak sa zatial majte pekne 🙂

garonka
16. apr 2010

miruš šak to maš super tlak bože ja som taky mala cele tehu no ale ty si mala od začiatku nizky že jo?

mirka12011
16. apr 2010

no mala som nizky a zrazu vyssi 😀 dnes sme mali vysledky z vyteru a vsetko OK tak dufam, ze aj ten celodenny moc bude OK uz sa na to mocenie tesim 😒

garonka
16. apr 2010

mirka u nas to bola zabava cikať do poharika a tak vyliať do fľaše 😀 😀 😀 no ja som mala 24hod cik cik ale sranda 😀 😀 😀

som sa konečne najedla tak hladna som nikdy nebola 😅

mirka12011
16. apr 2010

no aj ja mam 24hod cik cik tak to teda bude sranda len dufam, ze nezabudnem 😝
gari ja neviem co jest slane jest nemozme kvoli opuchom tak neviem co jest
co si mala fajne?

lusa889
16. apr 2010

elko, no moja zaha sa hlasi o slovo uz kazdu pol hodinu, v noci soom sa zabudila nato, zemi je z toho tak zleeee, brrrr
dnes do seba cpem mandle jak diva, na chvilu to zabera, ale ziadna vyhra, idem s kamoskou na obed a po ceste mam myslim lekaren, tak skusim popytat nieco, lebo toto uz nie je sranda, ....

oki babule ozvem sa neskor, papa

tadotami
16. apr 2010

vie mi tu niekto vysvetlit co su to za zazrak tie nove moderne latkove plienky co stoja cely majetok?podla mna zse biznis kde sa da super na detoch zarobit.ma ich niekto?

garonka
16. apr 2010

mirka jedz všetko len soľ minimalne ja som solila len morskou soľou trocha nech jedlo nieje dive ale nech ma chuť
no zeleninovu polievočku a kurča na kilo soli a opekane zemiaky a vyhnala som mm kupiť mi tiramisu lebo dnes mam žraci deň 😀

natalia777
16. apr 2010

garonka 😵 😵 ahojte baby

mirka12011
16. apr 2010

gari co mas mrchu dostat? hihihi
juj ja som zjedla polievocku bez soli a uz pojde von jajajaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre