• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
jani prides aj tu popratat? hihi
4. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka debatime o EPINE, to je na cvicenie taky balonik. Pomaha posilnit dole svaly a porod by mal byt potom ovela jednoduchsi a zaroven tym, ze sa ten balonik po kazdom cviceni da zväcsit, sa akoby pripravujesna porod. Po takomto cviceni zeny nemusia nastrihovat, alebo maju maximalne malicke poranenia. Zacina sa s tym trenovat zhruba mesiac pred porodom.
4. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, hovoríme o Epine. ten balónik najskôr napumpuješ vzduchom a potom ho vytláčaš von- simulácia pôrodu. a pýtala som sa na obvod balónika v cm.. mali by sme sa dostať na 31cm a potom by mal ísť pôrod ako po masle :slight_smile:
4. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, rovnako píšeme :slight_smile: pozri čas :slight_smile:
4. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka no s mojou dnesnou zanietenostou by som hadam aj prisla k tebe upratat...xxixix
4. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, aj ja si myslim ze zajtra je celkom sympaticky datum, musim dohodvit malej ci sa nejak nedohodneme :grinning:
barbyes mnohe baby hovoria ze aj tych 28 im stacilo a ze pohodka. Ono je otazne aj to, ake velke bude babo. Ale nasa zatial vyzerá byt okolo 3 kg, cize by to malo byt ok. No ved uvidime co a ako....
no teda pocujem o tom prvykrat hihi
4. máj 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes no telepatia :grinning:

lusa, ze pekny datum by to bol. Ale moj manzo dnes v noci pracuje a aj zajtra, tak radsej nech to na mna dojde, ked bude doma.... Aj ked ved on by prisiel z prace, keby som zacala rodit :wink: no konecne sa to moje dieta hybe, ma teraz take kludne dni, ze som na to neni zvyknuta.
4. máj 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ked porodite dajte vediet ci sa to vyplatilo s tym nafukovanim ,,,,,,,, a ked hej budem fukat aj ja
4. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri, pozri si na koníku tému EPINO, vyzerá to byť fakt dobré, veď dáme s jane echo či pomohlo :slight_smile: ale baby ktoré s ním cvičili nástrih nepotrebovali takže :slight_smile:
keby stačilo tých 28 tak by to bolo fajn :slight_smile: ja si myslím, že nepôjdem v 40tt takže by malinká mohla mať okolo tých 3 kíl a to by mi fakt malo stačiť 28cm...veď uvidíme :slight_smile:
4. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky a co ste za to dali, kolko taka sranda kostuje
4. máj 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá moja je aktívna niekedy až moc, ale je to super keď mi také hrby vytvára na brušku, sa na nej smejem :slight_smile: a furt sa prevaluje, chúďatko, nevie ako sa má uložiť, už je jej tesno :wink:
4. máj 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem kukucnut....
prisli poslickovia zasa :astonished:
4. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
85 € + poštovné ale ak ma vďaka tomu nenastrihnú tak to považujem za dobrú investíciu :slight_smile: a potom ho môžem predať, lebo čítala na fóre, že tá guma má životnosť okolo 2 rokov a to neviem či stihnem mať dovtedy druhé..
4. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja pratat dalej, uz sme napapane tak mozne pokracovat :slight_smile: drzkajte sa zatial papa a pekny dnik
4. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam za odpovede a moj doki nema sono v ambulancii tak sa zakazdym musim trepat do mesta a mne by nevadilo aj keby som zakazdym chdila na sono aspon by som vedela ze je vsetko ok... a vkolkom tyzdni vam zistili ze co cakate ak ste si to dali zistit?
4. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
záleží od toho ako bude otočené. mne to povedali už v 20tt(skôr Ti to zo sono nezistia) ale niektoré baby nevedia až do pôrodu ak sa otáča furt chrbtom :slight_smile: takže je tom individuálne, ale vieš si to dať poprípade zistiť z krvi v genetone, ale je to dosť drahé...niektoré baby z fóra tam boli
4. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Vás opúšťam, za 15min sa mám stretnúť s kamarátom, asi trošku nestíham, hádam ma nezabije :wink:
4. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubulacik, no ja to viem nejaky mesiac maly mal zlu polohu
4. máj 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja len na skok.unvena som ze jazyk po zemi taham.a to sm zbalila 6igelitiek a 2 krabice.uz nevladzem.
4. máj 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami a co si balila?
4. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami a co ty robis ake stahovanie
4. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nitre je jedna nevidiaca pani ktora koncom maja rodi a nic nema tak sa podelim.a ma total holy byt tak som jej par veci pohladala.hlavne zaclony lebo tie ja nemam na oknach a len mi to tu zavadzia.cakam na mm a odvezieme jej to.no nech ma radost.
4. máj 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejejej to je zlate....
4. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripadam si jak taka tava vyprahnuta na sahare :grinning:
4. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barby mas lezat!!!!!!!
4. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo upratala som si po sebe kuchynu, tak som uz zasa spokojna. Manzo vynesie smeti a mozno dnes umyjem aj kupelku, no uvidim, ci sa mi bude chciet do toho ist :angry: asi si pojdem lazkat, ked mm odide do prace, nejak ma to pocasie lame :sweat_smile:

barbyes, lusa caute zatial :wink:

bubulacik aj my sme pohlavie vedeli az okolo 24 tt, a odvtedy ho uz zasa nebolo ani raz vidiet. A aj vtedy to bol hodinkový boj, aby sa ukazala. Cize stale mame pre istotu aj chalanske meno, ze co keby to nakoniec nebola predsa len baba :grinning:
4. máj 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to stej krvy viem ze je drahe... a radsej pockam na sono aj u vas ste za to platili? Za to ze len vam poedal ci to bude chlapec alebo baba lebo u nas sa plati a zevraj ak sa pomili a narodi sa ine pohlavie ako povedal tak na vratia peniaze no pola mna je to riadna hovadina nie??...
4. máj 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubulacik nam povedali v 18tt.krpec ukazal gulky ja sa patri a riadne ich otrcal kancisko jeden :grinning:
4. máj 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok