Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
7. máj 2010

jani tak zase nenecham si hrabat si v kabelke, ktoru som mala odlozenu

dugyna
7. máj 2010

Jane mne teraz nejak zacali opuchat ale len ta cast co je v topanke a ruky po zapastie. Aj moja mala ma najvacsiu zabavu mocovy mechur🙂 a tiez je dost neprijemne

jjana17
7. máj 2010

leni, ved ano ale aspon informacie pre rodinu mohli dat,

dugy ale hadam to len dlhsie ide, ved uvidim, ci to pride lebo som jej to zaplatila vopred, nie je to na dobierku,

jjana17
7. máj 2010

baby ja mam pocit ze moj krpec sa zase otocil a opat si sadkal,,,,a tak som sa vytesovala ze uz je pretoceny tak ako ma byt

lenocka84
7. máj 2010

jani telefonicky nic
len im povedali ze som na porodnej sale

jjana17
7. máj 2010

KOCKY BALIK MI PRISIEL!!!!!!! juchu, teraz som bola v schranke este raz a asi postarka az teraz chodila no tak som happy

co dnes varite?????
ja idem skusit spravit bryndzovu polievku,,,,uvidim co to bude a ako to dopadne

evka444
7. máj 2010

potrebujem poradiť

tadotami
7. máj 2010

🙂 🙂 evka ved uz vytlac co ta trapi

evka444
7. máj 2010

som v 38 tt a včera večer som začala špiniť . kamarátka mi povedala že to mi odišla hlienová zátka ... mám isť aj ku dr alebo netreba ...ona hovorila že to tak do týždna porodím
????

elko69
7. máj 2010

janefonda sak to lebo som pocula ze od 30 tt by sa nemalo radsej kvoli predcasnemu porodu a potom od toho 38 tt ze by sa uz aj mohlo...

vejula takz epomalycky by som mohla aj zacat myslis?? 🙂

jjana17
7. máj 2010

je tu niekto ?
dnes je tu akosi moc klud

tadotami
7. máj 2010

ja sem tam nakuknem 😉

elko69
7. máj 2010

ja som tu...posledny den v praci baby dnes mam...

tadotami
7. máj 2010

jjana.....dorobila om si ten matac a musim dnes dorobit jeden kostym a to si chcem este do kolisky ten organizer urobit 😅
dnes budu vsetci hladny-nemam kedy navarit 😝

jjana17
7. máj 2010

elko a co aky to je pocit,,,????

tami takze dnes mas tvorivu dielnu doma

jjana17
7. máj 2010

tami, ten balik mi prisiel,,,

tadotami
7. máj 2010

ale uz nevladzem ☹ dost mi to brusisko zavadzia.ako to vyzera?myslim to lehatko.

jjana17
7. máj 2010

no to poznam do vsetkeho sa hrniem a potom ked skoncim vyzeram jak udychcany pes
to lehatko vyzera super

elko69
7. máj 2010

jjana17 no super!!!!!! teda jako j amam oficialne nastupit az 13.5. na MD ale v pondelok idem k lekarovi a uz nepridem a v utorok len na 4 hodky a to sa dojdem len rozlucit a v stredu mam este normalnu dovolenku co mi zostala vo stvrtok uz MD...

jjana17
7. máj 2010

elko no paradicka, mna doki vypisala hned na pn, cize ja mam dovolenku este aj z minuleho roku, neviem ci mi prepadne alebo mi ju preplatia, no neviem

tadotami
7. máj 2010

som rada ze si rada 😀 vcera sa mi uz koli bruchu nedali ani halusky robit 😠 som myslela ze sa opalim na sporku 😅

elko69
7. máj 2010

jjana a nenudis sa uz?sak ja sa obavam ze co budem robit teraz doma,uz som si akosik zvykla ze rano idem do prace a pridem poobede...

jjana17
7. máj 2010

tami,,,no tak to ano, aj ja sa bojim pri sporaku sa zvrtat,,,

elko vies co strasne sa nudim, ale este ze sem na konika chodim, tu mi cas utecie rychlo , nieco doma porobim , ked je pekne idem sa prejst,,
ale prve mesiace boli tazke , zle mi bolo unudena som bola, jaj hroza

elko69
7. máj 2010

no som zvedava ako to bude u mna,tiez planujem par navstev este pred porodom u znamych lebo doteraz nebolo moc casu ale uvidime ako to brusko bude dovolovat...

mirka12011
7. máj 2010

ahojte po 3hodinach v nemocnici som doma 😀

mimi21mimi
7. máj 2010

mirka... a ako si dopadla?

jjana17
7. máj 2010

elko jasne ja to poznam ked som chodila do roboty, tak nebolo nikdy casu, a ja som robievala aj cez vikendy, takze niekedy som mala volno cez tyzden, manzel vzdy cez vikend, tak to bolo ze iba sme si niekedy klucky podavali a stretli sa az vecer o desiatej

jjana17
7. máj 2010

mirka a ako????

mirka12011
7. máj 2010

hihi dobre sme doma tak je to ok na dalsi tt kontrola a zrobia mi aj prietoky dalsie bo dnes nik nerobil na sone 😅 ja som ich upozornovala nato co mi je bo tam kazdy rychlo rychlo ....ako u debilov...
natocili mi ctg po 15min timka zaspala sestricky ju budili ona ignorant spala dalej tak ma poslali na kavu a o hodinu sme isli znova na ctg uz bola prebudena 😅 dnes 4 deticky zaspali na ctg....

elko69
7. máj 2010

jjana17 no aj to pozname ked si len tie klucky vymiename... 🙂 ale jak nastupim na MD tak ma manzel kratky tyzden takze budeme spolu aspon ze tak...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre