• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
mimi, to bude dĺžka, nie otvorenie
18. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale či je to dobré alebo zlé?? :unamused: :unamused: to by Ti vedela povedať dugy, ona je v tom odborník
18. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbyes,,. tak to znamena ze je to ok? :slight_smile:
18. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa dugy tu teraz nie je.... no nevadi spytam sa zajtra :slight_smile:
18. máj 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi2 co mas nejake problemy?
18. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata prepacte ale musim sa zvalit z gauca a dat pani dr spat lebo rano nevstane.
mimi.....skus sa este dugy opytat.ale ja si myslim ze si asi prepocula ci je uzavrety alebo otvoreny.pokial uzevrety tak mas cas a ak otvoreny tak mas toho casu menej.ale otvorena mozes byt aj do toho 40tt.ono to neznamena ze do 2 dni porodis.si v 29tt takze skor to je ze krcok je uzavrety na 3,5cm.nestresuj a chod na to logicky.mas este cas.mimi to chce klud :slight_smile:
18. máj 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa majte a este raz mimi neboj sa.som si ista ze tam malo byt krcok uzavrety na 3,5cm.ak sa chces este uistit tak napis dugy IPcko.hned ti odpise.je tu.
18. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne mimi, ako vraví tami. a hlavne ak by si bola otvorená na 3,5 cm tak máš nariadený úplný kľud a ležanie s nohami hore a možno by si Ťa aj nechali v nemocke takže je to určite OK :wink:
18. máj 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ahoj tami a daj potom vedieť ako si dopadla, držím palce
18. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte asi ste vsetky pri telke ze?

Tami drzim palce na zajtra a daj nam vediet ako si dopadla..
18. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu no veru pri telke,uz sa mi akosik tazsie aj sedi pri PC,brusko uz riadne tlaci,takze vzdy len odp a letim do postele alebo sa vystret na gauc...sak idem uz aj teraz off,idem zalahnut a kuk tv z postielky...

tak dobru nocku babule :wink:
18. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalsia teplucka vana za mnou...a nic :angry:
elko tak ja neviem, co tam ta krpana mala robi, ci si stavia chatu, alebo co :wink: No ma sa ocividne dobre :sweat_smile:
Lulu akooo?
18. máj 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej ahoj Jane ty si tu? takze dalsia tepla vana a nic? hmm? myslim na teba, ved ty sa nam zajtra ozves aka bola noc...
dopozeram Odsudene a pojdem spat... mm uz spinka a dnes je ako maly ze sa mu malo venujem, ze s nim nejdem spinkat... no ako male dieta :slight_smile:
18. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: caute babeny, tak my zajtra ideme mrknut, ci nam bije srdiecko :slight_smile: strasne sa tesim a zaroven bojim ci bude vsetko v poriadku..drzte palce, prosim
18. máj 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kockym, neviete mi poradit nahodou ? co pomaha pri nizkom tlaku ? viem kava atd ale kava mi skor robi zle aj ked si uvarim slabu kavu tak mi je z nej proste zle od srdca,uz asi dva tyzdne mam nizky tlak a taky pocit tazoby od srdca :unamused:
18. máj 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby,co vy tu vsetky lietate po lekaroch,musite dohovorit svojim drobcekom. Mima 3,5cm je dlzka krcka, pokial hovorime o otvorenosti tak sa udava na spicku prsta,1prst, 2prsty....
19. máj 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mima ak by si bola otvorena na 3,5cm tak tu s nami nepises,ale lezkas v spitali...
19. máj 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dugy, mozem sa spytat otazocku...minuly tyzden som mala vytok aj ma to svrbelo tam dole, vylucila som setko sladke a mi to pomaly ustava...myslis ze to treba riesit s dokim nech mi da nejake cipky este? moze to babo nejak ohrozit? lebo teda neviem ci neni moja radost predcasna ale svrbi to uz len obcas
19. máj 2010 o 07:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeiny,v lekarni si kup canesten femina, ak bol vytok biely a svrbenie,najpravdepodobnejsie to su kvasinky. Po 3 dnoch aplikacie canestenu by mala byt vse ok. Canesten si aplikuj dnu podla navodu,ale aj sa natri zo spodu. Pokial by ti tazkosti neprechadzali al sa zhorsili tak chod k dr. Kvasinky u niekoho suvisia so stravou(cukry) ,ale u vela zien sposobuju obyc.mydla,sprchove gely... to narusi pH u zeny a aj fluory a vznika kvasinky...zena by sa mala zo spodu umyvat cisto vodou alebo intimnim mydlom, v case svrbenia 2-3krat denne. Pozor lebo nie kazde intime mydlo vyhovuje kazdej zene,cize ak mate svoje osvedcene pouzivajte to. Lebo u niektorych zien moze aj ina znacka sposobit tazkosti. Neboj babo je ok.
19. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky ak budete nieco potrebovat napiste IP,bo sa musim ucit na statnice takze forum nebudem stihat,ale IP si precitam kazdy den.
19. máj 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy, diky :slight_smile:

a inak dobre ranko vsetkym..... dnes ma zrejme caka navsteva u zubarky s bolavym zubom,l ebo uz dve noci som nespala :( este cakam na telefonat, ci mozem ist....
19. máj 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi este k tomu krcku..ono sa neda urcite co sa deje len z dlzky na hodnotenie sa pouziva taka bodova tabulka..kde sa hodnoti dlzka /skratenie, otvorenie, orientacia krcka, jeho tuhost atd.. apodla toho sa hodnoti ci sa nieco deje...je to CS /cervikalne skore/
ale takisto su zeny ktore mozu byt otvorene na prst..uz od 35tt a budu prensata...
19. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dugy, mne doktor ani viacej nepovedal, ale tak nic si z toho nerobim.... ako si vravela, keby bolo zle, tak som uz v nemocke...
dal mi nejake tabletky na bolesti a to je vsetko.
aaaa drzim palce pri uceni :wink:
19. máj 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi a co mas v tehu knizke napisane tak zvyknunu pisat ze krcok..., branka.... nemas tam nieco napisane?
a nazov tabletky nevies?
19. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem :slight_smile:
19. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tabletky su Nospa a myslim, ze pise nieco o branke....
19. máj 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas na uvolnenie krcov hladkeho svalatva...cize maternice..ono matrnica a krcok zviknu pracoavt spolu cize ak prejde proces ktory prebieha na maternici..tak sa stopne aj na krcku...
tak pekne papakaj nospu a klud a oddych
19. máj 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tehulky,,,,budete niektora rodit na kramaroch?ak hej tak uz chodite tam na kontroly?co vam tam robia?
19. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte damy :slight_smile: je tu vobec niekto :wink:
19. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som tu skutocne sama?halooooooooooo ozvite sa.co ste sa vyparili?
19. máj 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok