• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@andullinka ahoj my sme si uz pekne dlho nepisali, ako sa mas? teda ak si na mna spominas? Gali nie je z BA...
U teba ostava ta Antolska? LIv chce ist na Kramare, ja tiez... nepridas sa :slight_smile: ako som citala tak tento vikend idete objednavat kocik, tak to sa musis tesit ze? ja ten nas objednam niekedy v juni lebo tiez tam moze byt dodacia lehota cca 2 mesiace tak aby mi do konca augusta prisiel potom :slight_smile:
24. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka veru, dievcatko - ak mu nic do 1.9. nedorastie... Vlasky su povolene :grinning: Idem rodit, kde byvam. Takze ziadne cestovanie za porodnicou. Sme z RK a myslim, ze tu mame dobre vybavenu porodnicu.
24. máj 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 ahoj, lulu :slight_smile: Dnes mi dosiel balicek, super su tie nohavky. Som tam videla aj len cisto pas, premyslam nad nim, lebo ked toto budem prat, aby som si mohla ten zatial dat a tak...
24. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 Jeej ahoj Luci! Pozeram ze to bude u vas chlapcek. Gratulujeem :wink: Ja docela fajn, len mam pocit ze nejako moc priberam. Uz takmer 10 kg :unamused: ty mas kolko zatial? No u mna to zatial vyzera na Antolsku kedze by som chcela rodit u mojej gynekologicky... Tak uvidime. Hej kocik ideme objednat v sobotu. A vy uz mate model vybraty?
24. máj 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gali a mate uz aj meno vybrate? Lebo my sa akosi nevieme zhodnut na ziadnom co by sa pacilo obidvom :frowning2: Ty si z RK? My tam mame chatu, takze tam chodime dost casto :slight_smile:
24. máj 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 jej ty uz mas ze 39tt :grinning:
24. máj 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka takze pre Teba nie je velka neznama, ze kde je RK :wink: Tiez sme mali problem s menom a kedze ja som ucitelka, tak meno a hned asociacia nejake decko... V uzsom vybere ostali dve :wink: Zoja alebo Viktoria. Som zvedava ako skoncite vy. Pekny dnik prajem.
25. máj 2010 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gali tak to je super, ze ti balicek prisiel, ze nakoniec nebol vyhodeny ako sme si mysleli :dizzy_face: ved aj ja som spokojna ty si objednavala biele alebo bezove? ja tie bezove taka telova farba to je... ten pas viem ktory myslis ten sa mi tiez celkom pozdava a tiez stoji do 10 Eur, no uvidim, ved objednat sa da vzdy :grinning:
25. máj 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka Adka ahoooj, som rada, ze si spominas na mna :slight_smile: dakujem ku gratulacii a tusim, ze ked sme si naposledy pisali tak si uz vedela, ze cakate dievcatko, nieco sa mi mari, no nevadi ale aj ja Vam blahozelam k dievcatku :slight_smile: no s vyberom mena je to tazke, u nas to vsak bolo lahke, tato chcel ak by bol prvorodeny syn dat meno po sebe, tak som suhlasila nakolko sa mi to meno celkom paci :grinning: kolko som zatial pribrala, no ja 5 kg.... tak ani 10 nie je taka katastrofa co ty pises, ved uz nie sme v 3 mesiaci, uz tu bude 7mi ako ten cas bezi... hlavne, ze je vsetko oki s drobcami nie? :slight_smile: no keby aj mne rodi gynekolog. v niektorej nemocke tak tam idem ale moja je sice porodnik ale zacne chodit k porodom az od novembra ked otvoria to sanatorium Koch tu v BA to bude na takej nobl urovni a za vsetko sa tam bude platit predpokladam..takze ja si nezazmluvnujem k porodu ziadneho lekara, skratka odrodi ma ten ktory bude mat sluzbu...
25. máj 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andullinka jaaaj a este si sa na ten kocik pytala, my kupujeme DorJan Prestige Gold model 2010, trojkombinaciu, mam ho aj v albume odfoteny, ak chces mozes kuk :grinning:
25. máj 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, uz sme doma z poradne, mame okolo 1,9 kg, nastastie vsetko drzi pokope,takze sa neotvarame...asi budeme poriadne velke babatko. Dnes som zretelne videla aj gulky a pisacika,takze niet pochyb, ze to bude chlapcek. Doki vravel,ze mame pocitat,ze bude mat tak okolo 4 kg....aku velkost oblecenia mam potom kupovat?
25. máj 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, baby....
25. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :grinning:
25. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko:slight_smile:
25. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vyspane?ja som mala na dvojkolesovom tatosovi rozcvicku do skolky :sweat_smile:
25. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyborne, uz sme stihli aj poradnu.
25. máj 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine som citala ze maleho obrika chovas v brusenku :grinning:
25. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa naranajkovala, tak pojdem tusim znova do postele :grinning:
poobede mam s deckami trening, tak nech som ready.
25. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi len sa tam suchni :grinning:
25. máj 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami hneed som tam, len som zistila, ze nam tecie pracka, tak to musim najskor poriesit :angry:
25. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami no zatial to tak vyzera....ze budeme vacsi:slight_smile:
25. máj 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi tento problem som riesila minuly mesiac :sweat_smile:
@lutsine asi ho dobre chovas :grinning: tak to ti budu najmensie velkosti na nic :unamused:
25. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami No ja som zatial pribrala nejakych 8 kil,ale asi vsetko spapa moje babatko...:slight_smile: ale aj manzel bol vacsie babo ,mal 3,85 ,takze pocitam ze aj my nejako tak budeme ....
25. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami ake velkosti mam kupovat?
25. máj 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano maminky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine myslim ze asi nejaku 60.pri najhorsom vyhrnes trosku rukaviky.myslim ze 50 a 56 su male.ja som tiez pribrala nejakych 8kil.
25. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lutsine my sme boli vcera na poradni a maly ma okolo 1462gramov ,,,cize tiez nebudeme malinke babatinko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uvazujete nad epiduralkou?
25. máj 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 ahoj :grinning: tak ja som v 33 a nemam ani potuchy kolko vazi.
25. máj 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami a to preco???? tebe to na velkom sone nepise do papierov,??? nas ako doki merala tak nam aj ukazovala kde co ma, a na koniec vahu povedala
25. máj 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok