Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
24. máj 2010

@andullinka ahoj my sme si uz pekne dlho nepisali, ako sa mas? teda ak si na mna spominas? Gali nie je z BA...
U teba ostava ta Antolska? LIv chce ist na Kramare, ja tiez... nepridas sa 🙂 ako som citala tak tento vikend idete objednavat kocik, tak to sa musis tesit ze? ja ten nas objednam niekedy v juni lebo tiez tam moze byt dodacia lehota cca 2 mesiace tak aby mi do konca augusta prisiel potom 🙂

gali
24. máj 2010

@andullinka veru, dievcatko - ak mu nic do 1.9. nedorastie... Vlasky su povolene 😀 Idem rodit, kde byvam. Takze ziadne cestovanie za porodnicou. Sme z RK a myslim, ze tu mame dobre vybavenu porodnicu.

gali
24. máj 2010

@lulu4 ahoj, lulu 🙂 Dnes mi dosiel balicek, super su tie nohavky. Som tam videla aj len cisto pas, premyslam nad nim, lebo ked toto budem prat, aby som si mohla ten zatial dat a tak...

andullinka
24. máj 2010

@lulu4 Jeej ahoj Luci! Pozeram ze to bude u vas chlapcek. Gratulujeem 😉 Ja docela fajn, len mam pocit ze nejako moc priberam. Uz takmer 10 kg 😒 ty mas kolko zatial? No u mna to zatial vyzera na Antolsku kedze by som chcela rodit u mojej gynekologicky... Tak uvidime. Hej kocik ideme objednat v sobotu. A vy uz mate model vybraty?

andullinka
24. máj 2010

@gali a mate uz aj meno vybrate? Lebo my sa akosi nevieme zhodnut na ziadnom co by sa pacilo obidvom ☹ Ty si z RK? My tam mame chatu, takze tam chodime dost casto 🙂

dugyna
24. máj 2010

@mirka12011 jej ty uz mas ze 39tt 😀

gali
25. máj 2010

@andullinka takze pre Teba nie je velka neznama, ze kde je RK 😉 Tiez sme mali problem s menom a kedze ja som ucitelka, tak meno a hned asociacia nejake decko... V uzsom vybere ostali dve 😉 Zoja alebo Viktoria. Som zvedava ako skoncite vy. Pekny dnik prajem.

lulu4
25. máj 2010

@gali tak to je super, ze ti balicek prisiel, ze nakoniec nebol vyhodeny ako sme si mysleli 😵 ved aj ja som spokojna ty si objednavala biele alebo bezove? ja tie bezove taka telova farba to je... ten pas viem ktory myslis ten sa mi tiez celkom pozdava a tiez stoji do 10 Eur, no uvidim, ved objednat sa da vzdy 😀

lulu4
25. máj 2010

@andullinka Adka ahoooj, som rada, ze si spominas na mna 🙂 dakujem ku gratulacii a tusim, ze ked sme si naposledy pisali tak si uz vedela, ze cakate dievcatko, nieco sa mi mari, no nevadi ale aj ja Vam blahozelam k dievcatku 🙂 no s vyberom mena je to tazke, u nas to vsak bolo lahke, tato chcel ak by bol prvorodeny syn dat meno po sebe, tak som suhlasila nakolko sa mi to meno celkom paci 😀 kolko som zatial pribrala, no ja 5 kg.... tak ani 10 nie je taka katastrofa co ty pises, ved uz nie sme v 3 mesiaci, uz tu bude 7mi ako ten cas bezi... hlavne, ze je vsetko oki s drobcami nie? 🙂 no keby aj mne rodi gynekolog. v niektorej nemocke tak tam idem ale moja je sice porodnik ale zacne chodit k porodom az od novembra ked otvoria to sanatorium Koch tu v BA to bude na takej nobl urovni a za vsetko sa tam bude platit predpokladam..takze ja si nezazmluvnujem k porodu ziadneho lekara, skratka odrodi ma ten ktory bude mat sluzbu...

lulu4
25. máj 2010

@andullinka jaaaj a este si sa na ten kocik pytala, my kupujeme DorJan Prestige Gold model 2010, trojkombinaciu, mam ho aj v albume odfoteny, ak chces mozes kuk 😀

lutsine
25. máj 2010

ahojte babenky, uz sme doma z poradne, mame okolo 1,9 kg, nastastie vsetko drzi pokope,takze sa neotvarame...asi budeme poriadne velke babatko. Dnes som zretelne videla aj gulky a pisacika,takze niet pochyb, ze to bude chlapcek. Doki vravel,ze mame pocitat,ze bude mat tak okolo 4 kg....aku velkost oblecenia mam potom kupovat?

mimi21mimi
25. máj 2010

dobre ranko, baby....

tadotami
25. máj 2010

ahojte dievcata 😀

lutsine
25. máj 2010

pekne ranko🙂

tadotami
25. máj 2010

ako vyspane?ja som mala na dvojkolesovom tatosovi rozcvicku do skolky 😅

lutsine
25. máj 2010

Vyborne, uz sme stihli aj poradnu.

tadotami
25. máj 2010

@lutsine som citala ze maleho obrika chovas v brusenku 😀

mimi21mimi
25. máj 2010

ja som sa naranajkovala, tak pojdem tusim znova do postele 😀
poobede mam s deckami trening, tak nech som ready.

tadotami
25. máj 2010

@mimi21mimi len sa tam suchni 😀

mimi21mimi
25. máj 2010

@tadotami hneed som tam, len som zistila, ze nam tecie pracka, tak to musim najskor poriesit 😠

lutsine
25. máj 2010

@tadotami no zatial to tak vyzera....ze budeme vacsi🙂

tadotami
25. máj 2010

@mimi21mimi tento problem som riesila minuly mesiac 😅
@lutsine asi ho dobre chovas 😀 tak to ti budu najmensie velkosti na nic 😒

lutsine
25. máj 2010

@tadotami No ja som zatial pribrala nejakych 8 kil,ale asi vsetko spapa moje babatko...🙂 ale aj manzel bol vacsie babo ,mal 3,85 ,takze pocitam ze aj my nejako tak budeme ....

lutsine
25. máj 2010

@tadotami ake velkosti mam kupovat?

jjana17
25. máj 2010

dobre rano maminky 🙂 🙂 🙂

tadotami
25. máj 2010

@lutsine myslim ze asi nejaku 60.pri najhorsom vyhrnes trosku rukaviky.myslim ze 50 a 56 su male.ja som tiez pribrala nejakych 8kil.

jjana17
25. máj 2010

@lutsine my sme boli vcera na poradni a maly ma okolo 1462gramov ,,,cize tiez nebudeme malinke babatinko 🙂 🙂 🙂

lutsine
25. máj 2010

A uvazujete nad epiduralkou?

tadotami
25. máj 2010

@jjana17 ahoj 😀 tak ja som v 33 a nemam ani potuchy kolko vazi.

jjana17
25. máj 2010

@tadotami a to preco???? tebe to na velkom sone nepise do papierov,??? nas ako doki merala tak nam aj ukazovala kde co ma, a na koniec vahu povedala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre