• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@barbyes dakujem zevraj je tatov ale myslim ze oci ma moje,aspon nieco :slight_smile:
15. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha včul je čas seriálov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vefi89 dakujem je to uzasny pocit byt maminou aj ked niekedy som si pripada bezradna,hlavne ked ho bolelo brusko a prejavila sa ta zltacka,ale to chce len asi zadaptovat sa s tym malym cloviecikom,ze?no odtiekla mi voda,pomalicky celu noc mi odtekala teda vela odtieklo vecer a potom zbytok pomaly odtekala...no a porod??mohol byt aj kratsi ale ten druhy bude hadam lahsi..Jakubko je zdravucky len ta zltacka co nas chytila v nemocnici nas potrapila..miery boli 3230 g a 51 cm,aj ked tatino vsetkym pisal ze 3250 g...
15. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vi3ka to fakt tatino??
15. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 dakujem...
15. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 no 8 dni presne som tam bola od pondelka do pondelka,no ked mi sestricka dosla povedat ze Kubkovi sa zlepsila zltacka a ideme domeno som zacala plakat od stastia,aj spolubyvajuca somnou :slight_smile:
15. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 gratulujem k malinkemu a fotecky kedy hodis do albumu? ako si bola spokojna s tt porodnicou?
15. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 no tak sa tvari ked je dobre napapny.. :slight_smile:
15. jún 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 no sak tie papierovacky su asi najhorsie,zajtra nas to caka veru,mamina povaruje a my s mm to ideme obehat vsetko,rodny list uz aspon mame a poistovnu..
15. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 klasika porod a este len vcera sme dosli namiesto piatku kedy sme mali byt reusteny a Kubkovi sa plne prejavila zltacka :angry: :frowning2:
15. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi dakujem...vies co dalo sa celkom,jako sestricy pri novorodencoch boli super teda vacsinou,mile ochotne a poviem ti ze Kubka si pekne okupem sama uz,naucila som sa hned a sestricky na zenskom tak niektore tiez velmi zlate a niektore co ja viem,ale to spoznas kto je aky..strava sak nic moc,co sa da aj cakat od porodnic,ze? :slight_smile: len ked nieco nebudes vediet pytaj sa sestriciek na to su tam aby ti poradili,doma ti uz nik tak neporadi-..
15. jún 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 no od stravy nic neocakavam.... lezala som na rizikovom tyzden a nosili mi jest z domu cez navstevne hodiny :grinning:
rodila si s epiduralkou a manzel pri porode bol? Ma zaujima ze co to stoji.

a co tie fotecky, hodis sem nejake? ako sa zotavujes?
15. jún 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 no ano aj tak sa to robi ,verim ,ze drobcekovi pomoze :slight_smile:
15. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi bey nej ale asi by som si ju 2. krat aj dala,stoji 100 € a aj mm som tam bola a je to fakt dobre ked tam mas niekoho a to stoji okolo 16 € myslim...no mam foto bud v teme tehulky na zaciatku tehu alebo aj tu,lebo som pridvala 2x a neviem ani do akej temy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 este sa finisuje. Do piatku veru pisem pisomky a pisomky a kazdy den chodim spat az na druhy den :unamused: Uz sa velmi tesim, ked rozdam vysvedcka a bude free... Ako pises, najskor si uzijem pohodu a potom este poriesim vybavicku a asi budem zvedava, ze co uz mas, aby som vedela na co nemam zabudnut :slight_smile: :wink:
15. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 krasnucky je malinky a ako pekne spinka :slight_smile: Drzkajte sa, Elko.
15. jún 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky chcela som sa spytat ci pocas tehotenstva uzivate nejake vitaminy?
15. jún 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooo spite este?
16. jún 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: caf @tadotami :grinning: no povedz mi komu by sa chcelo vyliezat z postele v takomto pocku :grinning: keby som mohla, okamzite som doma pod perinou :slight_smile: ako sa mas?
16. jún 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kikuska25 mne lekar povedal, ze pokial mi v krvi nezistia, ze mi nieco chyba, nech sa ani neopovazim brat nejake tehotenske vitaminy, takze ja neberiem nic :grinning:
16. jún 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm tak to je super mne kazali brat brala som ich do 4teho mesiaca ale tiez som to stopla tak dufam ze to nevadi.. :confounded:
16. jún 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 blahozelam k syncekovi!! :grinning: hod nejaku foto, prosim :slight_smile: a aky bol porod? mala si aj nejake utlmujuce prostriedky na bolest? :sweat_smile: :slight_smile:
16. jún 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zelam dobre ranko :slight_smile:
16. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky Barby mi pisala sms: o 4 mi zacala odtekat plodova voda:slight_smile: uz som otvorena na 3cm,ale kontrakcie mam mozno len kazde 3min tak uvidime. podla UTZ ma3400g.drzte palce
16. jún 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 pozeram pozeram a konecne som ich nasla.... ale to je cely tatino, cooo? :grinning:
16. jún 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna no konecne.zelam jej pevne nervy a aj s tamarku drzime palce co mame.nech sa drzi.
16. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna jeeeej tak uz to konecne prislo, drzim barbyes palce :wink:
16. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami ty sa ako drzis?
16. jún 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi ahoj.zatialdrzim pokope,dnes s tamarku na kontrolu a ja idem svojmu dr s takym problemom.tak dufam ze ma aj pozrie,nieco na to da a mozeme ist dalej upratovat.
16. jún 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Odkazem:slight_smile:
16. jún 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok