• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
boli sme aj v novinach :slight_smile:
17. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 ja som sa uz napapala a tusim ze az moc, nevladzem dychat, ked toto jedlo mi nenormalne chuti... uz dnes neveceriam... oddychni si ked sa ti drieme aj ja by som si ale uz som dohodnuta, tak idem uz tiez off, musim bezat
17. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 Elko ty si aka herecka na to ze si bola v porodke vyzeras na tej foto velmi dobre.. klobuk dole... ste krasny obaja... velmi ti to ako mamine pristane a to je pekne, ze u vas v novinach to takto uverejnuju, to je pekna pamiatka
17. jún 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi no to by ti malo akurat tak nejako vyjst na ten posledny mesiac od 36tt aby si zacala chodit do nemocky ved uvidis.. potom daj vediet... ako sa ma brusko? no nestazujem sa ved som aj foto hodila vcera aktualne ak chces mozes kuk, vsetci pisu ze je male tak neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale inak kope kope futbalista moj maly... urcite mi to brusko bude aj chybat ale tak kazde babo musi von...
17. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 prosim?sak som tam strasna,neozmyvana,asi tyzden neocesana poriadne,nenamalovana..vlastne licidla som nevidela odvtedy co som porodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja co som ani bez toho ani s kosom nesla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 a to bolo v den odchodu tak mozno mam take ststne ocka na nej,lebo keby ma fotili v piatok ked mi oznamili ze Jakubovi sa to zhorsuje a zostavame v nemocnici tak to by si videla skor uplakane oci.. :unamused:
17. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 pozrela som fotecky... mne vysuplo tento tyzden dost, ono dorastie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 to neviem jani ako to ona pise ..a aky je nalez.. :unamused:
17. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@suzik77 neviem preco, ale vyzer to, ze inzerat neexistuje :slight_smile:
17. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepppe kukam len tak zbezne ze ste sa bavili aj o CS..niekto to zvykne pisat a niekto nie...niekto naise len ze krcok sakralne/moze byt medialne, alebo ventralne/ potom napise dlzku v cm, a branka na prst/alebo spicku prsta..../ a da sa to vsetko zapisat aj CS skore...cize vyboduje podla nalezu a kolko bodov bude mat tak naise napr CS 8
a tie preietoky mas krasne hodnoty takze bude kludna... :wink:
17. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 jej to je krasne :wink: to u vas takto davaju do novin?
17. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 daj potom vediet ako tami ..dopadla ak etda mas na nu kontak..a uz teda isla do tej nemocky...
17. jún 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janee_ tak to je sila! a nemozes rodit doma? nebolo by to pre vas lepsie? lebo to co vravis mi pride fakt divne :/ asponze ta tvoja asistentka je s praxou..wow, som v soku
17. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 iiha iiha, no to je dobre vediet :slight_smile: keby daco, buem sa ta este pytat :slight_smile: a co maly jakubko? ako to zvladate? poslucha?
17. jún 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna jasne ked budem vediet o tami viac tak napisem
17. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,
ako sa máte ? :slight_smile: ... ja som dnes mala celkom náročný deň , veľa behačiek a tak , po práci som šla do OC a pokúpila som pre malé vecičky tak sa z nich vytešujem :sweat_smile:
17. jún 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 a preco ste boli v novinach?
17. jún 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby co mate nove? :grinning:
17. jún 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko náhodou super fotka...u nás fotia len detičky, na nás maminy sa serinkajú :unamused: :grinning:
17. jún 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elko69- vyzeráš tam dosť dobre,na to čo si potom napísala :slight_smile: ja by som vyzerala určite horšie :slight_smile:
17. jún 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 a prosim napis mi potom cez zavinac alebo v ip bo ja len sem nakuknem nestiham citat cele..vdaka.
17. jún 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj je tu niekto? som bola na nakupe a u kamošky tak ze sem este kuknem na chvilu... a tu asi nikoho :confused:
17. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elko69 na to ze si bola v porodke tak tam nie je nikto vymalovany a vycesany ako na ples, ale fakt ti to velmi pristane aj s Kubkom na tej foto, ja neklamem :dizzy_face:
17. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@happy8051 ahoj, tento inzerat by mal byt este aktivny:

http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-spodna-bielizen/7ys1/balicek-oblecenia-pre-novorodeniatko-2/

ten druhy je bloknuty, lebo to uz dnes naobed jedna baba kupila...
17. jún 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mojenka
ako sa mate? co nove?
my dnes pekne spinkame, vnimame svet okolo seba, a pocuvame novu hudbu v premietacke, co maly dostal ako darcek k 2.mesiacom co mame v sobotu
17. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna dakujem za info,,vsak take znacky tam pisu ani nevysvetlia :wink:
17. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna no dojde do porodnice redaktor a pyta sa kto sa chce dat odfotit a najprv prisiel ked som bola asi 2 hod po porode a maleho som nemala pri sebe tak nic a teraz dosiel chvilu predtym nez sme odisli z porodnice tak sme to vyuzili :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko no ucime sa pomaly...ten prvy den bol taky ze som ani nevedela poriadne co mam robit a teraz ho uplne sama kupem a prebalujem sak to je samozrejmost aj :slight_smile: uz priblyzne viem ci je hladny alebo ho boli brusko..placka mi malo..klop klop ale vie sa riadne ozvat ked je hladny veru...mylujem jeho usmevy..a tatino ten stale je pri nom a pozera nanho a smeje sa,strasne sa tesil kedy dojdeme domeno som videla na nom akosa trapil ked nas nechceli pustit domeno...
17. jún 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinkarisko to tu v TT umoznuju,take oznamy o narodenych babetkach,nebola som tam sama..bolo nas ale 9...
17. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulu4 tak dakujeme teda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budeme sa cervenat...
17. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok