• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

26. decembra 2015 
@maminakatka nie odisla hlienova zatka, co som netusila, len som krvacala, sla do nemocky, brali ma hned na prijem, otvorena na 2cm, to bola sobota, v nedelu ma dali na monitor ze kuknu maleho a ked som sa postavila odtiekla plodova voda, a uz to pomalicky zacinalo. dr. mi povedal ze teraz uz musime do 24hod porodit, kedze je voda fuc, a tak ma v nedelu brala sanitka do druhej nemocky, kde mali inkubatory, nalievali ma infuzkami ze som bola ako balon. a v pondelok o 6:30 mi dali vyvolavacku, lebo bolesti ziadne, 9:30 prisli prve kontrakcie a 10:05 bol maly na svete. chvalabou inkubator nebol potrebny, siel iba na vyhrievacie lozko kvoli teplote, ale inak bol ok. vahu mal 2200g a teraz mame uz 6kg
17. júl 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 tiez si myslim ,ved v tom teple ,chudatka nase :confounded:
17. júl 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 waw tak to prislo vsetko tak rychlo ....ale narodil sa velky dost :slight_smile: chrobacik :slight_smile: hlavne ,ze ste o.k obaja a teraz ? ty kokso ,ze 6 kg no pekne :grinning: chuti mu papkat :slight_smile:
17. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka ale co sledujem tak je to taka priemerna vaha
ako mat 8mesacne dieta a ma 7kg sa mi zda moc chuducke,
co poznam baby, co koja, maju aj mladsie deti ako patrik, a skoro rovnaku vahu, tak si myslim ze pribera tak priemerne
17. júl 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 tak ale bud rada :slight_smile: velmi je podareny ,aj usmev ma taky sibalsky :slight_smile:
17. júl 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka juuuj to bude huncuut, a vymyselnik, uz teraz je
a to je este taky krpcek malicky
17. júl 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka presne tak nejako ich babusit tiez nebude spravne a v tej perinke mu bude fajn, nechcem ho len tak prevlakat bez perinky, to nie, verim perinke ze to je na tu ich chrbticku dobre
17. júl 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 hej treba drocovi davat tekutiny, ja ked som lezala v nemocke tak som bola na sestonedeli a tam pediater maminkam vravel ze kazde 4 hodky aspon 8 lyziciek Lucky alebo takej deckej vody,,,,,ze v tychto teplach musi byt aj inak zavodnovane nie len materskym mlieckom
17. júl 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 Myslis, ze tie perinky su dolezite? Ja som ziadnu nekupovala - mame dve zavinovacky, ale v tomto teple mozu akurat tak odpocivat v skrini....
17. júl 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi no vies co aspon na to kojenie urcite neviem si predstavit ze budem take deco male pohadzovat po rukach , takto bude v perine ved mam len tu tenunku letnu vlozku v nej a ja nehovorim ze potom ho budem v nej mat, to nie ale na krmenie prenasanie, urcite
17. júl 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 tak ja ratam ze z porodnice pojdeme v autosedacke.... a potom uvidime :slight_smile: juuuuj potesilo by ma, keby som dalsi tyzden uz isla do nemocky pekne rodit....
17. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi no vies co aj ja som si tak vravela ze boze keby ma to tak chytilo cca v tom 38 tt to by bolo nieco boze doki co som mala pred tym ma stale strasila ze asi budem predcasne rodit, a terez,,este krpca budu musit vyvolavat,, :grinning: :grinning:
17. júl 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 aaa tak aspon vies, ze uz to bude dalsi tyzden :slight_smile: mne moj doktor nikdy nic nepovie a ja neviem v podstate co sa mam pytat... resp. ma to napadne, az ked citam, co tu babam povedali ich doktori.... takze netusim ci to moze byyt skorej alebo nie....
17. júl 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka84 tak lae to je fajn :slight_smile: lepsie akoby v kute sedel :slight_smile:
17. júl 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 moj nazor ,netreba babatko lamat ,ja ho budem mat v zavinovacke :slight_smile:
17. júl 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi modrene su uz zavinovacky ,cize nebojkaj :slight_smile: mne to vsade v obchodoch hovorili a odporucili :slight_smile: tiez mam doma dve :grinning:
17. júl 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jjana17 my denne cca tych 150-200ml
17. júl 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka to u mojho syna nehrozi
17. júl 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminakatka len tie su hrozne hrube.... v takomto teple ich budes vobec pouzivat?
17. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi jasne ja mam s tvrdou podlozkou a aspon na to maleho polozim :slight_smile: aj ked nezaviniem :slight_smile:
17. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko... vcera tu tusim cely den nikoho nebolo.... no ja som skoro celu noc hore, zub ma velmi trapi.... musim ist bez podmienecne zubarke. aaaaaaaaaaau :angry: :frowning2:
19. júl 2010 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi ahojcek.ten zub ti vobec nezavidim.mna bolel cely cas v nemocke.nieco strasne.chcela som ist tiez dnes ale som sama doma s detmi takze az cez tyzden.a dakujem za krpca.vcera nas pustili.dosli sme domov a o slizika bola bitka lebo si ho chcel kazdy popestovat ale tamarka sedela pri nom 4 hodiny!!! a starala sa.ze teraz je ona jeho mama.no som zvedava ako dlho jej to vydrzi.ale je zlata pomocnicka moja.a vcera sledovala aj kojenie a odstriekane mliecko nam vypila aby ju nikto nevidel.
19. júl 2010 o 06:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami ahooooj , vitajte domka :slight_smile: Tamarka je zlata, ze sa chce starat...no co ked ju to bude bavit len par hodin aj to je krasne! :dizzy_face: Ako sa citi taka dvojnasobna mamina? :sweat_smile:
19. júl 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janefonda dakujeme.a mamina sa citi super.strasne som sa obavala cisarskeho.mala som z toho hrozu ale za cely cas som nepotrebovala jediny liek po sekcii od bolesti a bolo mi perfektne.ani hlava ma nebolela lebo som do seba kofolu a kolu liala a ani po injekcii na stahovanie maternice ma nic nebolelo.a mala som aj super dokiho z hlohovca.no takze takto by som aj kazdy tyzden rodila.
19. júl 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami tak z Tamarky je velka sestricka, ako citam :slight_smile:
A kolko dni si bola v nemocnici?
aaach idem ja k tej zubarke, ledva sme nejaku vybavili teraz cez leto... potom este zlozim postielku a mozem ist rodit :slight_smile:
19. júl 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami no nazdarek,gratulujem este raz,co uz ste domka? :wink:
19. júl 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimi21mimi
@pepppe prisli sme vcera.aj to bolo otazne lebo uz som bola zbalena a do rana sa nam v postielke objavil maly citronik tak sme na vysledky testov museli cakat.ale boli ok a uz sme doma.teraz sme prisli od pediatra.od vcera sme nic nepribrali ale nam to vobec nevadi.v tej nemocke mi uz slahalo na mozog.teplo jak slak,drbnuta spolupacientka-mamicka,najmudrejsie sestricky z novorodeneckeho.....peppe teba kto odrodil?a aky mas dojem z nemocky?
19. júl 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka12011 ahoj miri, strasne dlho som tu nebola a nasla som si tento odkaz od teba: ze co teraz ked sa mi nezadarila ta amniocenteza. No, zajtra idem k Dittemu, ci mam dost plodovej vody a ak ano, v stredu zase pod ihlu.
Baby jauz sa ani nebojim. Mam pocit ze to vsetko co som pozazivala toto tehotenstvo, by som druhe tehu mala mat gratis a aj s darcekom navyse :grinning:
19. júl 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tadotami blahozelaaam, ja som tu nebola asi od stvrtku ci stredy min. tyzdna. Ale som stastna ze uz to mas za sebou!!! aky je tadeasko? :slight_smile:
19. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzumajko dakujem.je trosku zltucky ale je zlaty.a som strasne rada ze to mam uz za sebou lebo tie nervy z tej sekcie.no nieco strasne.ale mozem povedat ze prvy porod hroza katastrofa a druhy som si fakt uzila.ked na operacke videli ze som hotova z toho boli velmi mily.v nitrianskej nemocnici je to fakt ojedinele ale boli mi velkou oporou.fakt by som takto aj kazdy tyzden rodila.
19. júl 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok