Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
1. okt 2009

idemkuk stuzkovu ked pozorem vratim sa 😉

garonka
1. okt 2009

dobre ránko 🙂

Mirka čo ťa chytila nostalgia? ja som minule kuk svadbu narehotala som sa až až 😀 😀 😀

vefi89
1. okt 2009

Bree ranko, co nemozete spat? 😀

vefi89
1. okt 2009

Som prisla a vsetky ste odisli?? 😀 😀 😀

garonka
1. okt 2009

vefiiiiiiiiiiiiii ja som tu 😀 len vybehnem hava vyvenčiť lebo neda mi pokoj 😀

vefi89
1. okt 2009

Ja len na margo tych kociarov co ste sa vcera bavili, ja si asi objednam tento, ale az ked mi povedia, ze toxo mam v poriadku a Misko je zdravy 😀
http://www.anjelik.okshop.eu/kombinovany-kocik-...

garonka
1. okt 2009

jej krasny krasny a aj aj objednam kočík keď zistia že môj cmv strašiak je ok 🙂 ako sa bojíme o babenka nie?

vefi89
1. okt 2009

Konecne si prisla. si myslim, ze kazda sa tesi a zaroven aj boji o svoje baby, myslim si , ze pravom, ked nemame vyledky v poriadku.
este mam jeden vyhliadnuty http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1-D...

vefi89
1. okt 2009

Co dnes planujes? Co naobed? a aky darcek si dala drahemu? 🙂 🙂

garonka
1. okt 2009

fiha paradny a akej farby chcete? my zelenosivy taky aky mam v albume 🙂 veď toto ja zajtra rano idem na infekčne vysedím si tam asi cele doobeda len či ma uprednostnia ked poviem, že som tehu no ani nemusím vravieť veď vidno 😀 ale že ma trapi vysoky tlak tak hadam nebudem cele doobeda tam vysedávat hladna 😒 som zvedava 😝

vybehnem na chvíľu s havom nieže mi ujdeš 😀

vefi89
1. okt 2009

ja ta pockam 😀 😀

garonka
1. okt 2009

som tuuuuuuuuuuuuuuuuuu aj som nahadzala šaty do práčky 😀

vefi89
1. okt 2009

ja som si medzi casom povesala a umyla riad 😀 ale sme sikovne 😀 a co si to kupila drahemu?

vefi89
1. okt 2009

a s farbou kociara este neviem, ale veli sa mi paci bezovo-oranzovy, len mam strach z toho, ze je bledy a bude stale zaserinkany 😀

garonka
1. okt 2009

šikuľky sme 😀 no bola by som dlhšie vonku keby som nepotiahla hava dnu ten si sadol do travy a sedel 😀 ochladilo sa a nechcem byť chorá 🙂

nakoniec som mu kupila prepravku piva a obviazala červenou mašľou 😀 a chcela som dať aj fotku z utz ale tu čiernu machuľu ktoru mi doktorka urobila som radšej nedala videl a kyval hlavou, že nič nevidieť 😠 krasne bolo tobiho na monitore vidieť a fotka? hrôza 😠

čo dnes variš? ja mam od včera zeleninové rizoto a ovocny koláčik 😝

garonka
1. okt 2009

pokiaľ bežový je ako biela káva tak špinu nevidieť, ine by bolo keby bol biely 🙂 ja som zvedava na naš zelenosivy aky bude 🙂

vefi89
1. okt 2009

tak nakoniec pekny darcek 😀 netusim co budem varit, asi len tarhonu so zeleninou. paradajka, paprika cesnak a tak. to chuti aj drahemu a aspon usetrim 😀 😀
som prisla na to, ze ked pustim miskovi jednu pesnicku, tak kopka ako divy 😀 😀 sa mu asi paci 😀

vefi89
1. okt 2009

aj to je pravda, ale svagrina ma tiez zeleno sedy, ale sportak a ta zelena j bleducka a perie potah va krat do tyzdna

vefi89
1. okt 2009

Misko bude asi DJ po tatovi a futbalista po maminke 😀

garonka
1. okt 2009

ja zas svojmu spievam somariny a zatiaľ je v kľude 😀 tak ma asi ignoruje 😀 väčšinou bruško hladkam aj cely deň a asi to ma rad lebo je v kľude 😀

mňam tarhoňa, ja mam zeleninové rizoto a navrch nastruham syr mňam a teraz pijem zazvorový čajík, ten by som pila stále ale radšej neriskujem tak si ho uvarím iba ráno keď prídem z vonku 😀

v nedeľu idem na hokej no som zvedava ako tam vydržím 😝

vefi89
1. okt 2009

aj ty si vari sportovo zalozena?? Aj ja som jednu dobu velmi na hokej, ale teraz v Ziari nechcu otvorit stadion, lebo ze mesto nema peniaze. Ja si radej pozriem NHL, lebo ty slovensky amatery stoja vacsinou za.... 😀 😀

lubka89
1. okt 2009

ahojte ja som tu🙂

garonka
1. okt 2009

ta kde ja vôbec 😀 len svokor ma pernamentky na hokej a v nedeľu hraju Košice a Slovan Bratislava, tak som vravela, že urobím drahemu radosť a pôjdem s nim 😀 aspoň si tam podriemem 😀 a presne v nedeľu mame od rana uzavrete cesty kvôli maratonu tak len doma budeme musieť sedieť kym neotvoria cesty 😝

normalne sa mi zajta nechce na infekčne trepať 😠

garonka
1. okt 2009

ahoj lubka 🙂

lubka89
1. okt 2009

ahojte ako ?

vefi89
1. okt 2009

Ahoj Lbka 😀 😀

Garonka, vsak hokej je to najkrajsie co moze byt 😀 samy pekny chlapy 😀

garonka
1. okt 2009

lubka celkom fajn, len mne sa dnes nič nechce, zas ma to počasie uspáva 😀 a ty? si doma?

vefi89
1. okt 2009

😀 opustim vas, idem sa s malou pozabavat kym este nejdu spat 😀

garonka
1. okt 2009

vefi čo maš decka dnes doma? 😀

lubka89
1. okt 2009

som doma ale o 1 idem do prace .ale sa mi nechce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre