Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
8. okt 2009

i ja sa stale svojho pytam čo mam variť furt mi povie, je mi to jedno, že on zje všetko síce ja mam dietne bez mastneho ale on to je takisto, tak niekedy mam ozaj problem čo urobiť pod zub 🙂

ja mam na zajtra objednane guľky v paradajkovej omačke a zemiakovu kašu bude doma tak navarí hura 😀 😀 😀

bryndzove halušky a pagačiky mňam a ake ich robíš? bryndzove či syrové?

vefi89
8. okt 2009

pagace robim skvarkove 😀 😀

keby aj moj draahy vedel varit...zaaaavidim ti 😝

vefi89
8. okt 2009

inak mne mama vravela,ze ked som bola v brusku, som jej kazdy den ratala rebra 😀 😀 😀 a ze to velmi praje aj mne tu bolest 😖

garonka
8. okt 2009

škvarkove? dala by som si 😝 aj moja babka robí take suprove, že ich jem ešte teple 😀

môj drahy ma rad varenie, a hlavne v nedeľu len do upratovania ho treba dokopať aby povysaval a umyl podlahy, hoci viem že je z práce unaveny a ešte i doma ma dosť len čo mam robiť keď sa nechcem a nemôžem namáhať kvôli tlaku 😒

vefi89
8. okt 2009

opustim ta, idem sa obliect a upravit a pojdem

garonka
8. okt 2009

dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 želam ti krásny dnik ja idem potom na hokej uvidím Palfyho 😀 😀 😀

garonka
8. okt 2009

kde ste všetky? ja tu stale kuk a nikde nikoho 😔

petika
8. okt 2009

Ahojte, úspešne sa k vám pridávam. =) som prvý krát tehotná, momentálne len v piatom týždni, tak verím, že všetko bude v poriadku a budeme sa tu stretávať ďalej. Snáď všetko dobre dopadne

zabka4
8. okt 2009

ahoj petika, tak sme dve ja cakam tiez prve...nevedela som sa dockat kedy to na mne uz bude vidno ale od tretieho mesiaca to islo ako na saniach,staci ak uz zistis ze sa ti malé hýbe , a co by si si priala? býva ti aj zle?
😝

monikapd1
8. okt 2009

ahoj baby som 6+6tt a dnes som mla taky vajickovy vytok, normalne by som mala mat teraz niekedy ovu, znamena to nieco zle??

zabka4
8. okt 2009

vajickový? myslis tym biely alebo aky? ja mavam casto biely na nohavickach t ovyzera ako rozotreta zubna pasta ale to je zvevraj normalne v tehu

monikapd1
8. okt 2009

no mavam aj tky ten biely a to som citala, ze je ok, ale dnes som mala ako ked sa rozbije vajko a ten bielok sa tak natahuje.

zabka4
8. okt 2009

tak toho sa neboj je to obycajny vytok aj ja mavam taky, pokial neni hnedy nemas sa coho bat. ja som mavala v zaciatku hnedy ked sme mavali s priatelom pohlavny styk ale doktor mi povedal ze ked dochadza k orgazmu tak sa rozsiruje maternica a vtedy moze dojst k potratu. tak sme to museli skoro pol roka vydrzat,teraz je to vsetko v poriadku.

monikapd1
8. okt 2009

tak som potom rada, s manzelom po miminu vlmi tuzime a nechcem o toho mrnuka v brusku prist

zabka4
8. okt 2009

neboj, ak mas strach tak sa chvilku zdrzte sexu, preventivne nie na kazdeho to robi dobry vplyv. my sme uz v siedmom mesaci a teraz to je uplne normalne az na to ked sa to male pripaja ku nam ked...to...a mas nejake blbe chute? kedy mas termin?

miroslava89
8. okt 2009

garonka,vefi kade sa flakate?🙂 ja somlenivec tak ak as vam chce kuk🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

monikapd1
8. okt 2009

no k lekarke idem az 20.10. ale podla poslednej MS to vychadza na 28.5.

monikapd1
8. okt 2009

no mam strasne chute na sladke a obcas palive, ale toho sa musim zdrziavat

miroslava89
8. okt 2009

jej a vitam nove tehulky🙂

a monika gratulujem ktehu 😉

zabka4
8. okt 2009

koniec maja? tak to mas v pohode, mne to vychadza na stedry den, sranda ze? a k tym chutiam, jedz to na co mas chut, to si pyta malinke...ak by si mala chut na kysle jablko daj si ho, lebo odmietanim chuti mozes ublizit malemu. sestra mojho ocina obhrizavala omietku mala na nu chut, asi jej chybal vapnik.

garonka
8. okt 2009

Mirka som si prečítala na fore čo si dala link no tak to je užasne, že idete domov huraaaaaaaaaaaa aspoň budeš ležať a davať na seba a babenko domov 😉 ja mam dnes akysi zachvat zurivosti ale už ma trocha prešlo 🙂

a vítam tu nové tehuľky 😉

miroslava89
8. okt 2009

garonka dneska je den zurivosti..ja som tiez rano kvalitne zurila 🙄

doma nam bude lepsie ovela lepsie🙂

a bola si na krvicku dnes??

garonka
8. okt 2009

tak som sa vyčertila až maly kopal tak som sa radšej ukľudnila 🙄 tak to veru je deň zurivosti, si normalne ten deň aj zapamätam 😀

joj bola som na krvičku taku modrinu mam na ruke že až, brala mi sestrička až 5 ampuliek krvi, no som sa rehotala že ja nemôžem byť narkomanka mne žily nevidno 😀

sa tešíš domov čo? fakt doma je doma 😉

vefi89
8. okt 2009

ahojjj uz som doma

to bolo tak super, vypadnut medzi ludi...

Garronka, aky zachvat??co sa stalo??muz ta zlosti??

Mirka, jeej ty domov, to som rada 🙂

garonka
8. okt 2009

vefi hej normalne sme sa pochytili ale on somar ma vyprovokoval tým že začal hadzať vecami ako trafeny, teraz je urazeny sedí si na balkone, ide večer do roboty zas budem sama 😀

vefi89
8. okt 2009

garonka a nemal mat az zajtra dovolenku? A to co mal za afty?? ja by som toto netolerovala 😠 vsak potrebujes pokoj a ne nervy

garonka
8. okt 2009

vybuchol na mňa ako fras a teraz sa liškal, no šak ja mu ukažem tak so mnou cvičiť nebude 😠 vraj ma zajtra dovolenku ale to len na 30 % keď nepôjde kdesi do Moldavy, ja som sa rozčulila lebo svojej rodine nikdy nevie povedať nie, chceli sme isť na hokej sami dvaja v kľude ale jeho tatko zavola, že oni nejdu či nevezmeme draheho brata 😠 jasne je na vozíku ale pysk ma taky že sa až za neho hanbím 😠 ale tomu chlapcovi asistenta netreba šak načo zavesia ho nam na krk 😠

vefi89
8. okt 2009

hmm..tak to mat zlozite, to si musite medzi sebou vydiskutovat

ale uvidis palfyho nie??apson nieco pozitivne pre teba 😀 😀

zabka4
8. okt 2009

chudatko garonka, hlavne to chce klud, ja som mala posludnu dobu nočne mory z byvalej mojho priatela ktora sa mi vyhrazala ze mu na mna nazaluje hlavne to c oneni pravda, bola som z toho nervozna a aj malinke bolo nervozne

zabka4
8. okt 2009

zo mna hned sa to na neho prenieslo. stale ma kopalo...nakoniec som si povedala ze sa kvoli takymto kravinam a hlavne kvoli takej krave rozculovat nebudem, snaz sa vyhybat stresu a nervom. neviem ci uz citis pohyby ale ak ti mozem poradit ked sa zacne hybat davaj si na to pozor, vie to kedykolvek zaboliet. a neprijemne to bude v noci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre